Video ⟩ Merzļikinam un Bļugeram neveiksmes NHL spēlēs (1)

Elvis Merzļikins
Elvis Merzļikins Foto: Reuters/ScanPix

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē pagājušajā naktī pēc Latvijas laika cieta Elvja Merzļikina (Kolumbusas "Blue Jackets") un Teodora Bļugera (Pitsburgas "Penguins") pārstāvētās komandas.

"Blue Jackets" ar Merzļikinu vārtos ar rezultātu 1:4 izbraukumā piekāpās Dalasas "Stars" vienībai.

Latvijas vārtsargs atvairīja 27 no 31 metiena jeb 87,1%.

Kolumbusa 8. minūtē izvirzījās vadībā, bet mača turpinājumā četrus vārtus guva "Stars" hokejisti. Divreiz Merzļikinu pārspēja krievu uzbrucējs Deniss Gurjanovs, kurš tika nosaukts par mača pirmo zvaigzni jeb labāko spēlētāju.

"Blue Jackets" piedzīvoja ceturto zaudējumu pēc kārtas un septīto pēdējās astoņās spēlēs.

Arī nākamo spēli "Blue Jackets" aizvadīs pret "Stars" komandu. Šis mačs Dalasā risināsies naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika.

Tikmēr citā mačā zaudējumu piedzīvoja arī Blugera pārstāvētā "Penguins" vienība, kas ar 1:2 savā laukumā pēcspēles metienu sērijā piekāpās Filadelfijas "Flyers".

Bļugers laukumā pavadīja 15:38 minūtes (2:03 mazākumā), kuru laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem, lietoja divus spēka paņēmienus un maču pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vārtus "Penguins" komandā guva Sidnijs Krosbijs, kamēr "Flyers" rindās pamatlaikā vienīgo precīzo metienu izdarīja Jakubs Vorāčeks.

Pēcspēles metienu sērijā "Flyers" uzvaru atnesa Klods Žirū un Šons Kuturjē.

"Penguins" komandai pārtrūka trīs spēļu uzvaru sērija.

Nākamās divas spēles Pitsburga aizvadīs Bufalo pret vietējo "Sabres", kurai šosezon savainojuma dēļ nevar palīdzēt Zemgus Girgensons. Pirmais mačs paredzēts sestdienas vakarā pl. 22.00 pēc Latvijas laika.

Turnīra tabulas Centrālās divīzijas kopvērtējumā "Blue Jackets" ieņem 7. vietu, bet "Penguins" ir trešajā pozīcijā Austrumu divīzijā.