"Splendid Palace" tiešsaistē piedāvā erotiku

Erotisse FOTO: kadrs no filmas

No 15. aprīļa līdz maija beigām kinoteātris “Splendid Palace” piedāvā iespēju tiešsaistes seansos skatīties festivāla “Best Erotic Shorts” īsfilmas.

Programmā iekļauti septiņi jutekliski darbi, kas pārstāv gan dokumentālo, gan animācijas, gan aktierfilmu žanru. Kinoseansiem ir vecuma cenzs: 18+.

Īsfilmas ir viens no pēdējos gados populārākajiem un aktuālākajiem kino žanriem. Izņēmums nav arī erotiskās filmas. To izcilākos paraugus no visas pasaules jau otro gadu Labāko erotisko īsfilmu festivālā demonstrē kinoteātris “Splendid Palace”.

Kinoteātra “Splendid Palace” mākslinieciskā vadītāja, kinokritiķe Daira Āboliņa LTV stāsta: “Pastāv robeža starp erotisko un seksa kino un starp seksa kino un pornogrāfiju. Neviens konkrētu līniju novilkt nevar. Tas ir gan gaumes, gan mākslinieciskās izpratnes jautājums. Bet skaidrs, ka erotika ir viegls žanrs. Tikai mazliet uzmundrinošs, juteklisks.”

Festivāla programmā iekļautas atšķirīgu žanru īsfilmas no Francijas, Spānijas, Izraēlas un Beļģijas. Tie ir septiņi erotiski īsstāsti par lirisku romantiku, juteklismu un kvēlu seksualitāti dokumentālā, animācijas un spēlfilmu žanrā.

“Nekā piedauzīga šajās filmās nav. Arī lielie klasiķi Linčs, Trīrs izmanto atklātas, erotiskas ainas. Neesam jau nekādi puritāņi, un kāpēc mums vakarā nebaudīt šāda tipa filmas,”

intervijā LTV uzsver Āboliņa.

Kā atzīst festivāla rīkotāji, erotika kino dod tikai impulsu. Viss pārējais ir pieauguša cilvēka izvēle ļauties fantāzijām. Festivāla “Best Erotic Shorts” septiņdesmit minūšu programma skatītājiem vecumā no astoņpadsmit gadiem “Splendid Palace” tiešsaistes seansos pieejama no 15. aprīļa līdz maija beigām.

Video: Filmas "Choc Ice" kino rullītis.

Uz augšu
Back