Brīvības gatvē jaunas satiksmes organizācijas izmaiņas

Brīvības gatve Rīgā FOTO: maps.google.com

Autobraucējiem un citiem satiksmes dalībniekiem, kas dodas Rīgas centra virzienā pa Brīvības gatvi, jāņem vērā, ka no trešdienas, 21.aprīļa, līdz pat 20.maijam jārēķinās ar jauniem ierobežojumiem.

Ūdensvada un kanalizācijas tīklu izbūves darbu dēļ Brīvības gatvē tiks ieviestas jaunas satiksmes organizācijas izmaiņas - transportlīdzekļu satiksmes ierobežojumi tiks ieviesti Brīvības gatvē virzienā uz centru, no ēkas Brīvības gatvē Nr. 443 līdz autobusa pieturvietai "Brīvdabas muzejs" un 140 m posmā aiz autobusa pieturvietas "Brīvdabas muzejs".

Par to TVNET informēja Rīgas domes Satiksmes departamenta pārstāve Lelde Rudzika. 

Iepriekš jau tika ziņots, ka periodā no 12.aprīļa līdz 20.maijam Brīvības gatvē virzienā uz centru, 140 m posmā aiz autobusa pieturvietas "Brīvdabas muzejs" tiks ierobežota transportlīdzekļu satiksme. Jaunie transportlīdzekļu satiksmes ierobežojumi tiks ieviesti Brīvības gatvē virzienā uz centru, no ēkas Brīvības gatvē Nr. 443 līdz autobusa pieturvietai "Brīvdabas muzejs" un 140 m posmā aiz autobusa pieturvietas "Brīvdabas muzejs". Ar satiksmes organizācijas shēmu var iepazīties ŠEIT.

FOTO: Publicitātes foto

Ja darbi tiks pabeigti ātrāk, transportlīdzekļu satiksme norādītajā Brīvības gatves posmā var tikt atjaunota pirms minētā laika.

Aicinām transportlīdzekļu vadītājus būt vērīgiem un sekot līdzi satiksmes organizācijas izmaiņas.

Uz augšu
Back