Pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 15 cilvēki

Ilustratīvs foto. FOTO: tommaso79, Shutterstock.

Aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 15 cilvēki, no tiem divi bija gājēji un viens velosipēdists, informē Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Rīgā cietuši septiņi cilvēki, no tiem divi gājēji un viens velosipēdists, Zemgalē un Kurzemē cietuši katrā pa vienam cilvēkam, Vidzemē - četri, bet Latgalē divi.

Kopumā diennakts laikā valstī reģistrēti 84 ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 15 bijuši ar cietušajiem, bet nevienā avārijā nav bojāgājušo.

Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 46 ceļu satiksmes negadījumi, Zemgalē - septiņi, Vidzemē - 11, Kurzemē - 11, bet Latgalē deviņi ceļu satiksmes negadījumi, liecina VP apkopotie dati.

Diennakts laikā policisti pieķēruši sešus dzērājšoferus

Aizvadītajā diennaktī uz Latvijas ceļiem aizturēti seši autovadītāji, kuri pie stūres bija sēdušies alkohola reibumā.

Rīgas reģionā diennakts laikā apturēti trīs dzērājšoferi, Latgalē, Vidzemē un Kurzemē pieķerti katrā pa vienam autovadītājam, kurš pie stūres bija sēdies alkohola reibumā.

Kopumā pagājušā diennaktī uz Latvijas ceļiem likumsargi noformējuši 209 administratīvā pārkāpuma protokolu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Aizvadītajā diennaktī valstī kopumā par dažādiem satiksmes noteikumu pārkāpumiem policisti noformējuši 453 protokolus, liecina VP apkopotā informācija.

Uz augšu
Back