Jaunā popzvaigzne Agnesse laiž klajā jaunu dziesmu "Šampis līst"

Agnesse FOTO: Ekrānuzņēmums

Mūzikas rakstīšanas nometnes "RigaLive" sestās sesijas laikā dziedātāja Agnesse (Agnese Stengrevica) sadarbībā ar producentu Armandu Varslavānu un autoriem Ilzi Fārti un Vadimu Petrovu radīja dziesmu "Šampis līst", kam pēcapstrādi veicis Helvijs Stengrevics. Dziesmai tapis arī interesants videoklips.  

Agnesse uzskata, ka autori ir tikai tilts, mazs savienojums starp dziesmu un klausītāju. Kad dziesma ir izlaista, nozīme ir tikai klausītājam un dziesmai.

"Iedevām šai dziesmai šādu nosaukumu, jo katram cilvēkam būs citādāka definīcija lieliskam vakaram – vienam “šampis” līs dzimšanas dienā, citam tikai tad, ja tuvākie cilvēki ir apkārt, vēl kādam būs pavisam cits iemesls. Mēs vēlējāmies, lai cilvēki uzbur savu asociāciju un nozīmi dziesmai, nevis mēs nosakām, ko domāt, jo patiesībā jau nemaz nav svarīgi, kā autori šo dziesmu redz, ir svarīgi, kā klausītājs šo dziesmu sajūt," stāsta dziedātāja.

Singlam tapis arī videoklips, kas piepildījis un atainojis mūziķu vēlmes un cerības.

"Esmu ļoti priecīga un pateicīga par komandu, kas piedalījās videoklipa tapšanā. Katrs bija savas jomas profesionālis, un bez viņiem es nebūtu bijusi spējīga uzburt savu ideju reālajā dzīvē. Video veidoja Elvis Lācis, režisore, stiliste Sintija Selicka-Užane, un tajā piedalījās aktrises, dejotājas Madara Auziņa un Alīna Cvetovska. Varu pateikt, ka videoklips ir piepildījis manas gaidas, un es esmu ļoti laimīga to nodot klausītājiem. Kā arī liels paldies Skrundas Muižai par telpām, Raunas Eklēriem, “Amoralle”, “Reserved” un “Miķeļogai” par palīdzību un sadarbību mūsu idejas realizēšanā,” saka Agnesse.

Noskaties video.

“Man bija patiess prieks piedalīties "RigaLive" dziesmu rakstīšanas nometnē un iepazīt jaunus cilvēkus, ar kuriem kopā radīt mūziku. Mūsu komandai šī dziesma radās diezgan ātri, un jau no pirmajiem uzmetumiem šķita, ka šis būs kaut kas labs. Vasara, bezrūpība un pozitīva enerģija caurstrāvo šo dziesmu. Šī bija mana pirmā pieredze, darbojoties "Reggaeton" mūzikas žanrā, kas nav sevišķi izplatīts Latvijas mūzikā. Uzskatu, ka tam ir potenciāls kļūt par pastāvīgu vērtību arī mūsu platuma grādos,” par dziesmu un tās tapšanu atklāj Varslavāns.

Agnesse nometnē "RigaLive" FOTO: publicitātes

“Šī nometne man sniedza milzīgu pieredzi, kas līdz šai dienai aizvien noder, it īpaši, kad ir jādarbojas spiedīgos apstākļos vai grupā. Tāpat arī tā deva man iespēju nostiprināt pārliecību par savām spējām, maniem plusiem un mīnusiem, sniedzot lielāku skaidrību par to, pie kā man ir jāpiestrādā nākotnē, lai kļūtu par vēl labāku sevis māksliniecisko versiju. Visas trīs nometnes "RigaLive" dienas bija mana 2020. gada highlights (virsotne, - red.), un es iesaku katram mūziķim tur pieteikties. Protams, jāpiemin arī tas, ka iepazīšanās ar citiem, kuri ar tikpat lielu mīlestību un aizraušanos attiecas pret mūziku, vienmēr ir liels prieks. Izbaudīju katru mirkli,” papildina Agnesse.

“Latvijas Mūzikas attīstības biedrības/Latvijas Mūzikas eksports” organizētā dziesmu rakstīšanas nometne “RIGaLIVE#6” notika 2020. gada augustā.

Uz augšu
Back