"Royal Blood" trešais albums "Thypohoons" ir klāt

"Royal Blood" FOTO: publicitātes

30. aprīlī britu blūzroka duets "Royal Blood" ("Karaliskās asinis") laiž klajā jaunu studijas albumu "Typhoons".

Līdz šim izdoti četri singli no albuma - "Trouble’s Coming", "Typhoons", "Limbo" un fanu iecienītais "Boilermaker", kas jau šobrīd pārsnieguši 50 miljonus klausījumu, guvuši iedrošinājumu no Enijas Mekas (Annie Mac) BBC Radio1 un iespaidīgu apjomu radio atskaņojumu Ziemeļamerikā.

Dziesma "Boilermaker" ieguva tūlītēju fanu uzmanību 2019. gada vasarā, kad grupa izpildīja dziesmu savu koncertu laikā Redingas un Līdsas festivālos, un līdz šim dziesma bija pieejama tikai dzīvo izpildījumu video fragmentos YouTube vietnē. Un, kā izrādās, šī ir pirmā dziesma, kas grupai likusi domāt par jauna albuma radīšanu. Tajā ir atrodams itin viss, ko varētu gribēt dzirdēt no "Royal Blood".

Dziesmas producents ir grupas Queens of the Stone Age līderis - Džošs Homijs (Jposh Homme), dziesmas ieraksts veikts viņa Pink Duck studijā Losandželosā. Iepriekš abas grupas ir devušās kopīgā koncertturnejā.

Video: "Boilermaker"

Apvienības dalībnieki Maiks Kers (Mike Kerr) un Bens Tačers (Ben Thatcher) jau pirmajās albuma tapšanas dienās skaidri apzinājās tā saturu un ko vēlas ar to sasniegt – tas nozīmēja atgriešanos pie savām saknēm, pie mūzikas, ko viņi rada un ko ietekmējuši Daft Punk, Justice un Philippe Zdar no Cassius.

Nesen grupa paziņoja arī par koncertu plāniem: 2022. gadā ir ieplānota Lielbritānijas turneja, ieskaitot koncertu O2 arēnā Londonā. Fani, kas iegādāsies jauno albumu no grupas oficiālā veikala, iegūs pieeju koncertu biļešu iepriekšpārdošanai no 5. maija, visiem citiem biļetes iegādei pieejamas no 7. maija.

Noklausies albumu!

Atgādinām, ka grupa pastāv pavisam nesen, kopš 2013. gada, taču Kers un Tačers viens otru pazīst jau no pusaudža gadiem, kad abu ceļi krustojās dažādās mūzikas grupās. 2013. gada vasarā ar pirmajiem ierakstiem - "Out of the Black" un "Come On Over" puišiem izdodas pievērst radio dīdžeju uzmanību, un uz panākumiem ilgi nav jāgaida. Seko nominācija "Sound of 2014" un komerciāli veiksmīgā debija "Royal Blood" (skat. recenziju).

2019. gadā grupas uzstājās festivālā "Positivus".

Uz augšu
Back