Nepagūst šķērsot Maskavas ielu un izraisa avāriju; ir cietušie

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Netālu no Tilderu kapiem Dārziņos avārijas ir diezgan bieža parādība. Arī 7.maijā ap pusdienas laiku šeit notika auto sadursme, pēc kuras diviem cilvēkiem bija jādodas uz slimnīcu. 

Bēdīgi slavenajā vietā, netālu no Tilderu kapiem, Dārziņos, kur šogad jau bijušas dažas avārijas ar cietušajiem, 7. maijs pusdienlaikā notika vēl viens negadījums un rezultātā divi cilvēki ar traumām nonākuši slimnīcā. Incidentā ierauti divi spēkrati – “Volkswagen Caddy”, kura vadītājs pēc sākotnējas informācijas arī izraisīja negadījumu, un vieglais auto “Mitsubishi”.

“Viņš brauca no Salaspils lauku puses un nolēma, ka pārskries pāri. Nepārskrēja, satikās ar šito un apstājās uz ceļa vidus,” norādot vispirms uz “Volkswagen” un pēc tam uz “Mitsubishi”, raidījumam “Degpunktā” stāsta notikušā liecinieks.

Kamēr glābēji vēl bija ceļā, šajā vietā notika vēl viens negadījums – kāds smagā auto šoferis, apbraucot šķēršļus, nejauši aizķēra plūsmā, blakus joslā, lēnām ripojošo “Audi”. Šīs incidents bija maznozīmīgs, un situācija atrisināta abiem šoferiem, saskaņojot to bez ceļu policijas iejaukšanās.

Taču, kas attiecas uz pirmo incidentu ar cietušajiem, tur likumsargiem bija pietiekami daudz darba. Ir uzsākts kriminālprocess. Zināms, ka hospitalizācijas brīdī ievainoto šoferu veselības stāvoklis bija apmierinošs un neviena dzīvībai briesmas nedraudēja.

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta
Uz augšu
Back