"Maxima" vasarā piedāvā 382 darba vietas jauniešiem

Cilvēki dodas iepirkties lielveikalā "Maxima XXX" A.Deglava ielā, kas pēc rekonstrukcijas atsāk darbu. FOTO: Ieva Čīka/LETA

Mazumtirgotājs SIA "Maxima Latvija" šajā vasarā jauniešiem piedāvās 382 darba vietas 53 veikalos 27 pilsētās, pavēstīja uzņēmumā.

Jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem darbā "Maxima Latvija" tiek pieņemti jau 10.vasaru. Viņi varēs iegūt noderīgas zināšanas un reālu darba pieredzi mazumtirdzniecībā, strādājot apmaksātā praksē, pateicoties Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) izstrādātajai programmai.

NVA Nodarbinātības pasākumu nodaļas vadītāja Vineta Leončika norāda, ka vasaras nodarbinātības programmas uzdevums ir sniegt jauniešiem iespēju jau skolas laikā sagatavoties turpmākai profesionālajai dzīvei, iegūstot darba vidē praktisku priekšstatu par darba tirgu un darba attiecībām.

Strādājot kādā no 53 veikaliem, jauniešiem būs iespēja apgūt mazumtirdzniecības nozares darbības pamatprincipus, iepazīt veikala ikdienas procesus, attīstīt saskarsmes un komunikācijas prasmes, uzlabot spējas pielāgoties mainīgām situācijām, kā arī gūt praktiskas iemaņas, veicot pārdevēja palīga un zāles darbinieka pienākumus.

Darba vietas jauniešiem vasaras mēnešos tiks nodrošinātas 53 "Maxima" veikalos Aizkrauklē, Ādažos, Cēsīs, Dobelē, Gulbenē, Iecavā, Ikšķilē, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Kandavā, Koknesē, Kuldīgā, Liepājā, Limbažos, Līvānos, Ogrē, Olainē, Rēzeknē, Rīgā, Salacgrīvā, Salaspilī, Saldū, Talsos, Tukumā, Valmierā un Ventspilī.

Pērn "Maxima Latvija" ar NVA atbalstu skolēniem brīvlaikā bija nodrošinājusi 244 darba vietas.

Jau vēstīts, ka "Maxima Latvija" 2020.gadā strādāja ar 878,069 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,9% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa pieauga par 13,8% un bija 31,305 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kompānija "Maxima Latvija" reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. "Maxima Latvija" vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums "Lincoln Land Erste", bet patiesais labuma guvējs ir Nerijs Numavičs. Uzņēmums ir daļa no holdinga kompānijas "Maxima Grupe".

Uz augšu
Back