Mirusi romānu "Orhideju nams" un "Lavandu dārzs" rakstniece Lūsinda Railija

Lūsinda Railija FOTO: publicitātes

2021. gada 11. jūnijā pēc četru gadu cīņas ar vēzi mirusi pasaulē iemīļotā īru rakstniece Lūsinda Railija (Lucinda Riley).

Līdz ar ģimeni sēro visa globālā izdevēju kopiena, kas strādājusi kopā ar Lūsindu Railiju daudzus gadus. Latvijā Lūsindas Railijas grāmatas izdod Apgāds Zvaigzne ABC, un rakstniece ir arī viesojusies mūsu zemē, lai piedalītos grāmatas atvēršanas svētkos. Latviešu lasītāji jo īpaši ir iecienījuši viņas sarakstīto "Septiņu māsu" ciklu. Cikla septītās grāmatas "Pazudusī māsa" latviešu tulkojums tiks izdots 2021. gada oktobrī.

Lūsindas draugiem un lasītājiem visā pasaulē...

Ar dziļām skumjām mums jāpaziņo sēru vēsts: Lūsinda šorīt mierpilni ir devusies mūžībā, klātesot viņas ģimenei, kas vienmēr viņai bija ļoti nozīmīga. Mēs saprotam, ka šī būs šokējoša ziņa vairumam cilvēku, kuri nezināja, ka Lūsinda pēdējos četrus gadus cīnās ar vēzi.

Šo četru gadu laikā Lūsinda sarakstīja piecus romānus, un šonedēļ viņas romāns “Pazudusī māsa” ir ierindojies pirmajā vietā pārdotāko grāmatu sarakstos daudzās pasaules valstīs.

Lūsinda saviļņoja un atstāja neizdzēšamu iespaidu uz ikvienu, ko satika, kā arī uz tiem, kuri iepazina viņu caur grāmatu lappusēm. Lai ko viņa darīja, no viņas staroja mīlestība un laipnība, un viņa turpinās mūs iedvesmot mūžīgi.

Vairāk par visu Lūsinda mīlēja dzīvi, un viņa pilnībā izdzīvoja ikkatru mirkli.

Šie ir viņas vārdi: “Savā prieka un sāpju pilnajā ceļā esmu apguvusi vissvarīgāko mācību, ko dzīve spēj sniegt, un esmu par to priecīga. Esošais mirklis ir viss, kas mums dots.”

Uz augšu
Back