Biedrība "Grafikas kamera" Liepājā atklāj izstādi "Pēcgarša"

Elīna Alka Rikmane, "Māja kosmosā, Izšķīst mīlestībā", litogrāfija. 2019 FOTO: publicitātes

Biedrība "Grafikas kamera" šodien plkst.17 galerijā "Romas dārzs", kas atrodas Zivju ielā 3, Liepājā, atklās grafikas izstādi "Pēcgarša" par to, kāda būs pasaule pēc Covid-19 pandēmijas, informē ekspozīcijas kuratore Lāsma Pujāte.

Izstādē piedalīsies tādi mākslinieki kā Elīna Alka Rikmane, Kristīne Belte, Imants Krepics, Inese Lieckalniņa, Paulis Liepa, Ilze Lībiete, Justīne Lūce, Ieva Nagliņa, Anita Nikuļceva, Lāsma Pujāte, Ieva Saulīte, Kate Seržāne, kas strādā gan klasiskajās, gan eksperimentālajās grafikas tehnikās, kā linogriezums, litogrāfija, sietspiede, kologrāfija, zīmējums un jauktas tehnikas.

Lāsma Pujāte FOTO: publicitātes

Pujātes ieskatā, izstādes tēma spilgti ilustrē pasaules lielo gaidīšanu atrisinājumam, kas notiks "pēc", kā atrisināsies pasaules mēroga veselības krīze un ar kādiem izaicinājumiem saskarsies ikviens no mums. Viņa pavēstīja, ka mākslinieki gan apzinātā, gan intuitīvā līmenī, savos radošajos darbos reflektē uz pasaulē notiekošo, gan sociālajā, ekonomiskajā, gan arī garīgajā sfērā.

Izstādes dalībnieku idejas, refleksijas un pārdomas tiks aktualizētas video intervijās ar māksliniekiem, kas būs papildinājums izstādes vizuālajam materiālam, un tiks pakāpeniski publicētas izstādes norises laikā. Ekspozīcija galerijā "Romas dārzs" būs apskatāma līdz 28. augustam.

Uz augšu
Back