FIA NEZ Rallijkrosa čempionāts Biķerniekos notiks jūlija sākumā

FOTO: Kalvis Zaļaiskalns

10. un 11. jūlijā Biķernieku trasē norisināsies FIA NEZ Rallijkrosa čempionāta sacīkstes. Autosporta pasākums pulcēs rallijkrosa braucējus no dažādām Ziemeļeiropas valstīm, lai sacenstos par augstāko goda pjedestāla pakāpienu Latvijas rallijkrosa, NEZ Baltijas rallijkrosa, kā arī Lietuvas rallijkrosa čempionātu ieskaitēs. Posms Biķernieku trasē būs atklāšanas sacensības visiem trim čempionātiem, TVNET norādīja sacensību organizatoru pārstāve Zane Lielkāja.

“Šī gada rallijkrosa sezona Latvijā, līdzīgi kā pagājušajā gadā, sāksies jūlijā. Sacensības apvienos trīs čempionātu ieskaites, tāpēc sagaidīsim gan pašmāju sportistus, gan kaimiņus no dažādiem Ziemeļeiropas reģioniem. Ceram, ka ne tikai sportisti, bet arī līdzjutēji izjutīs aizraujošas un nervus kutinošas sacensības, jo zinām, ka aktuālākais jautājums šobrīd ir skatītāju un līdzjutēju klātbūtne. Mēs strādāsim, lai īstenotu atbildīgajās institūcijās noteiktos ierobežojumus un pielāgotu tos sacensību drošai apmeklēšanai. Turpināsim informēt kvēlākos rallijkrosa fanus, noteikti nepalaidīsiet garām iespēju iegādāties biļetes,” - tā Jānis Bergs, Latvijas rallijkrosa čempionāta rīkotājs.

FOTO: Kalvis Zaļaiskalns

“Jau ziemas mēnešos sekojām līdzi rosībai sportistu garāžās, prieks par aktivitāti tieši supercar klases virzienā, kurai tiek būvētas un sagatavotas arvien jaunas automašīnas. Domāju, ka 2021. gada sezonā šī klase tiks atdzīvināta un uz starta redzēsim jaudīgākos šī līmeņa spēkratus vienuviet,” pozitīvs ir sacensību rīkotājs.

Edijs Ošs, Latvijas rallijkrosa čempionāta supercar klases braucējs: “Pēc debijas supercar klasē 2020. gada sezonā, mūsu komandas rokās ir nonākusi Eiropas līmeņa sporta automašīna Škoda Fabia, kuru nesen esam nodevuši virtuālai apskatei arī līdzjutējiem. Pirmajos treniņos mašīna spēja uzrādīt labus rezultātus, kas liecina par potenciālu konkurētspējai Baltijas līmenī. Esam gatavi aizvadīt aizraujošām cīņām pilnu sezonu, sagaidot uz starta arī citus spēcīgus šīs klases dalībniekus. Šajā gadā uz starta auto būs redzams Latvijas, Baltijas un Igaunijas rallijkrosa čempionātu sacensībās,” atklāj Edijs Ošs.

Uz augšu
Back