"Austras" balvas ieguvējs ansis uzstāsies Mežaparka Zaļajā teātrī

ansis ar "Austras" balvu par albumu "Liela māksla" FOTO: publicitātes

Sen gaidītā pašmāju hiphopa mākslinieka anša dzīvā uzstāšanās beidzot tiks sagaidīta 19. augustā Mežaparka Zaļajā teātrī. Koncerts lielā mērā būs veltīts rudenī klajā nākušajam albumam "Liela māksla" un būs pirmā iespēja to piedzīvot koncertā.

Koncertu iesildīs rolands če.

Biļetes jau iespējams iegādāties “Biļešu servisa” tīklā. Tikai pirmās 200 biļetes uz koncertu iespējams iegādāties par īpašu cenu 17 €. Ieeja koncertā tikai ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu.

anša albums “Liela māksla” ieguva strauju popularitāti jau pirmo stundu laikā pēc tā publicēšanas. Tas kļuva par mūzikas straumēšanas servisa Spotify pirmo 24 stundu laikā straumētāko latviešu mūzikas ierakstu. Neraksturīgi hiphopa žanram, albums ticis atzinīgi novērtēts mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons 2021” ceremonijā un apbalvots ar divām trofejām, iegūstot gan gada labākā pašmāju hiphopa mūzikas ieraksta apbalvojumu, gan gada labākā albuma titulu, ko repa ieraksts Latvijā saņēmis pirmoreiz. Albums saņēma arī “Austras balvu 2021” kā gada labākais latviešu mūzikas ieraksts.

Ieeja pasākuma norises vietā no plkst. 18:00, un koncerta sākums plkst. 20:00. Epidemioloģiskās drošības noteikumi un informācija koncerta apmeklētājiem: koncertu Mežaparka Zaļajā teātrī varēs apmeklēt personas, kuras ir vakcinētas pret Covid-19, vai personas, kuras ir pārslimojušas Covid-19 pēdējo 6 mēnešu laikā (koncerta norises brīdī). Pie pasākuma ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments kopā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kuru iespējams iegūt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Mainoties valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu, noteikumi var tikt paplašināti un mainīti.

Uz augšu
Back