C, 18.08.2022.

Jaunietim neveicas saulīšu griešanā - saplēš riepas, norauj bamperu un salauž piekari

TVNET Auto
Jaunietim neveicas saulīšu griešanā - saplēš riepas, norauj bamperu un salauž piekari
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 7
Foto: Ekrānšāviņš no video

Lai uz īsu brīdi kļūtu par tīmekļa slavenību un atstātu neaizmirstamu iespaidu uz meitenēm un zēniem, daudzi ir gatavi likt uz spēles visu. Piemēram, tagad par tādu kā interneta slavenību ir kļuvis kāds Mercedes-Benz C63 AMG vadītājs, kurš tik ļoti aizrāvās ar sava auto jaudas paraugdemonstrējumiem, ka mašīnu vienkārši salauza.

Youtube kanālā Speedster404 pirms aptuveni nedēļas ievietotais video, pēc visa spriežot, ir tapis kaut kur Kalifornijas štatā, ASV, benzīngalvu saieta vietā. Kā jau tas šādos gadījumos mēdz notikt, kāds grib paspīdēt uz citu fona, saņemas drosmi un metas izrādīties. Arī nezināmais Mercedes-Benz C63 AMG vadītājs, kura automobili vienā brīdī kļūst ļoti žēl, jo virpuļošanai izvēlētais laukums tikai nosacīti ir piemērots šādai nodarbei.

Ja drifta sacensības parasti notiek uz gluda seguma, tad šeit sudrabkrāsas mersedess tika dancināts pa gaužām vecu asfalta segumu, ko caurvij dziļas plaisas. Uz abrazīvas virsmas riepas dilst ļoti ātri un ilgi nebija jāgaida, iekams viena padevās, sprādzienā izpostot kreisās puses aizmugurējā riteņa arku un atraujot bamperu. 

Tas acīmredzot nebija pietiekami spēcīgs signāls pārtraukt apšaubāmās izklaides, tāpēc mersedess tika nedaudz salāpīts, tam tika uzmontētas jaunas riepas un saulīšu griešana varēja turpināties. Tiesa, tikai mirkli vēlāk jauniešu izklaidēm tika pielikts trekns punkts, kad auto sāniski ieslīdēja vienā no plaisām, palēcās, atvadījās no dažām detaļām un ar salauztu aizmugurējo piekari, neskaitāmu telefonu un fotokameru pavadīts, lēnītēm nobrauca maliņā.

Video oriģināla avots: Youtube

Tēmas
Nepalaid garām!
Uz augšu