Video "Bucks" nokļūst uzvaras attālumā no NBA fināla

Bruks Lopess
Bruks Lopess Foto: Reuters/ScanPix

Milvoki "Bucks" komanda ceturtdien izcīnīja trešo panākumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences finālsērijā līdz četrām uzvarām.

"Bucks" mājās ar rezultātu 123:112 pārspēja Atlantas "Hawks" un ieguva 3-2 vadību sērijā.

Abām komandām traumu dēļ nevarēja palīdzēt vienību līderi - grieķis Janis Adetokunbo ("Bucks") un Trē Jangs ("Hawks").

"Bucks" ir tuvu tam, lai trešo reizi vēsturē iekļūtu NBA finālā. 1971. gadā izdevās izcīnīt titulu, bet 1974. gadā tika piedzīvots zaudējums.

Uzvarētāju sastāvā rezultatīvākais bija centrs Bruks Lopess, kurš guva 33 punktus, Kriss Midltons pievienoja 26, Džrū Holidejs iemeta 25, bet Bobijs Portiss atzīmējās ar 22 punktiem.

Midltona kontā arī 13 atlēkušās bumbas un astoņas rezultatīvas piespēles, savukārt Holidejs komandas biedriem asistēja 13 reizes.

"Hawks" rindās serbs Bogdans Bogdanovičs guva 28 punktus, pa 19 iemeta itālis Danilo Gallinari un Džons Kolinss, bet 17 pievienoja Lū Viljamss.

"Bucks" jau pirmajā ceturtdaļā ieguva 20 punktu pārsvaru. Turpinājumā līdz pat mača beigām "Hawks" ne reizi neizvirzījās vadībā.

Mača ievadā "Bucks" lieliski cīnījās uzbrukumā - bija nospēlētas gandrīz jau astoņas minūtes, kad "Hawks" izcīnīja pirmo atlēkušo bumbu pie sava groza.

Otro spēli pēc kārtas nenotika neviena vadības maiņa. Iepriekšējā mačā vadību ne reizi nepazaudēja "Hawks" komanda.

Maču klātienē vēroja 16 389 skatītāji, aizpildot 95% vietu arēnas tribīnēs.

Sērijas sestā spēle sestdien notiks Atlantā. Sērijas uzvarētāji NBA finālā spēkosies ar Fīniksas "Suns".