Pk, 12.08.2022.

Rundāles pils franču dārzā gaidāms vērienīgs "Vasaras gadatirgus"

TVNET
Rundāles pils franču dārzā gaidāms vērienīgs "Vasaras gadatirgus"
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Rundāles pils franču dārzs
Rundāles pils franču dārzs Foto: publicitātes

Viens no gaidītākajiem un nozīmīgākajiem Rundāles pils muzeja notikumiem ik gadu bija Dārza svētki, kas norisinājās skaistākajā vasaras posmā - rožu pilnzieda laikā. Šogad Dārza svētki nenotiks, bet 17.jūlijā, kad joprojām krāšņi zied rozes, pils franču dārzā norisināsies "Vasaras gadatirgus", kurā piedalīsies vairāk nekā 70 tirgotāju, informēja Rundāles pils muzeja pārstāve Ilze Kusiņa.

17.jūlijā no plkst. 10.00 līdz 17.00 Rundāles pils muzeja rīkotajā "Vasaras gadatirgū" būs iespējams sastapt tirgotājus no dažādām Latvijas pilsētām, kuri piedāvās stādus, dārza preces, amatnieku un mājražotāju darinājumus plašā klāstā.

Līdzīgi kā šā gada pavasara stādu tirgū, arī tagad tirdzniecības vietas būs izvietotas gar kanāla malu, lai franču dārza apmeklētāji varētu gan brīvi apskatīt visu dārza teritoriju, gan ērti izstaigāt katru tirdziņa zonu. Būs iespējams nobaudīt un iegādāties augstvērtīgus pašmāju gardumus - maizi, sieru, gaļas produktus, konditorejas izstrādājumus, dažādus dzērienus un saldējumus. Būs nopērkami rožu, košumkrūmu un daudzgadīgo puķu stādi. Plašā sortimentā tiks piedāvāti Latvijā radīti amatnieku un mākslinieku darbi - rotas, tērpi, kosmētika, dāvanas, suvenīri, preces bērniem.

Šajā rosīgajā gaisotnē ikvienam būs iespēja ne tikai izstaigāt franču dārza ceļus, celiņus un labirinta ejas, bet arī novērtēt jaunumu - 2020.gada pavasarī pie Rundāles pils iesētajā puķu pļavā izveidoto labirintu, kas atrodas austrumu puses kanāla malā ārpus franču dārza teritorijas.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu