Jauns vārds popmūzikā: AnnaKrista

AnnaKrista FOTO: publicitātes

Dziedātāja AnnaKrista, sadarbojoties ar producentu Reini Briģi, izdod enerģisku, dejojamu dziesmu "Pusnakts stundā" ar aicinājumu ikkatram atļauties būt sev pašam.

AnnaKrista un Reinis Briģis savu sadarbību aizsāka pērnajā rudenī, strādājot pie klausītāju atzinīgi novērtētās dziesmas "Nezvani vēl", un tandēms nolēma radošo sadarbību turpināt.

Aktuālais singls "Pusnakts stundā" aicina atteikties no aizspriedumiem un sabiedrības uzliktajām dogmām un ļauties tam, ko ikkatrs vēlas visvairāk, – iekšējam mieram. Dziesmā ir atsauces uz disko ēru, un šī estētika saglabāta arī videoklipā.

"Mūzikas videoklipa veidošanā piesaistīju video operatoru un montāžistu Elvi Lāci un dekoratori, stilisti Ilutu Reinbergu, ar kuriem man veiksmīga sadarbība ir izveidojusies jau iepriekš. "Pusnakts stundā" videoklips ir izdevies tieši tā, kā tas bija plānots, – enerģisks, krāsains un kvalitatīvs," dziesmu un video komentē AnnaKrista.

Dziesmas ir pieejamas visos straumēšanas servisos.

Video: AnnaKrista "Pusnakts stundā".

Dziedātāja iedvesmu gūst no visdažādākajiem žanriem, dažādu instrumentu skanējuma, ko vēlāk mūsdienīgi integrē savā mūzikā. Līdz šim dziedātājai iznākušas dziesmas “Mazā Parīze”, “Nezvani vēl”, un par vienu savām interesantākajām sadarbībām uzskata dalību Singapūras satīna dziesmā “Briseles kāposts”. Dziesma “Nezvani vēl” vairākas nedēļas noturējās Radio 5 latviešu Top 20 pirmajās trīs vietās. 

Uz augšu
Back