Iereibis zaglis Jūrkalnē no policijas cenšas aizlaisties ar auto

Ilustratīvs foto FOTO: logoboom/shutterstock

Kāds iereibis veikala apzadzējs no policijas centies aizlaisties, bēgot ar auto; jāpiebilst, ka vīrietim nebija vadītāja apliecības. 

Kā informēja Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova, pagājušajā svētdienā, 4.jūlijā, ap plkst.4.10 VP tika saņemta informācija par to, ka Jūrkalnē ir apzagts veikals. Vīrieši, izsitot logu, iekļuva veikalā un nozaga alkoholu un cigaretes, pēc tam aizbraucot prom ar "BMW" markas automašīnu. Notikušo redzēja aculiecinieki, kuri arī informēja policiju, norādot automašīnu, ar kuru zagļi aizbraukuši.

Kā stāstīja Šeršņova, VP Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas pēc informācijas saņemšanas steidzās apturēt automašīnu, taču tās vadītājs nepakļāvās prasībām apstāties un palielināja braukšanas ātrumu, taču pakaļdzīšanās rezultātā policistiem transportlīdzekli izdevās apturēt.

Vīrieši ar visām mantām tika aizturēti un noskaidrots, ka automašīnas vadītājs pie stūres atradies 1,06 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kuras noteiktā kārtībā nav iegūtas. Abi vīrieši jau iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā un iepriekš tikuši sodīti par mantiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem. Pašlaik vīriešiem ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis, norādīja Šeršņova.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī par notikušo ir sākti kriminālprocesi par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā, kā arī par transportlīdzekļa vadīšanu, atdoties alkoholisko dzērienu ietekmē. Tāpat ir sākts administratīvā pārkāpuma process par nepakļaušanos personas, kura ir pilnvarota pārbaudīt transportlīdzekļa vadītāja dokumentus, atkārtotai vai vairākkārtējai prasībai apturēt transportlīdzekli par bēgšanu.

Uz augšu
Back