Noskaties rolanda če jauno klipu!

rolands če FOTO: publicitātes

Aizvadītajā nedēļā rolands če publicēja dziesmu “Marco Polo”, kurai šonedēļ ir pievienojies videoklips.

Marko Polo ir ne tikai leģendārais viduslaiku ceļotājs un nosaukums iemīļotai bērnu spēlei, kuru spēlē ūdenī - baseinos vai ezeros, bet arī kļuvusi par teju neatņemamu Latvijas festivālu izklaidi - festivālu apmeklētājiem sasaucoties vienam ar otru. Viens no saucējiem, visbiežāk dodoties cauri telšu pilsētiņai, sauc “Marco” un gaida, kad kāds cits atsauksies, kliedzot “Polo”.

Aizvadītajā nedēļā izdotajai dziesmai nu pievienojusies arī video versija.

"Personīgi, šis ir mans labākais vizuālais darbs līdz šim. Klipa veidošanas procesā vēlējos atkāpties no ierastās repa video stilistikas un pieiet režijai no citas puses.

Videoklipā ir atainoti tēli, kas rūpējas, lai dehidrācija nesagrautu mūsu nāciju. Bērni, dzeriet ūdeni un viss būs kārtībā!" 

par mūzikas video tapšanu stāsta rolands če.

Dziesmas pirmie aizmetņi ir radušies jau pagājušajā vasarā, bet līdz galam noslīpēta dziesma tika pandēmijas ierobežojumu laikā, līdz ar to rolands če uzsver, ka dziesma ir paredzēta ballītēm un dzīves svinēšanai: "Pēdējo gadu esam pārāk daudz sēdējuši mājās un ievērojuši ierobežojumus, tāpēc šovasar esam pelnījuši “pašaut vaļā līdz maksimumam”. Tieši to novēlu visiem, kas klausīsies manu jaunāko singlu “Marco Polo”, – Ņem rokā divas pudeles – vienu, lai padzertos, otru, lai šļakstītos."

Dziesmas autors ir Rolands Čivčs, dziesmu producējis rolands če.

Noskaties video! 

Uz augšu
Back