Trešdienas horoskops: kas tevi šodien gaida?

FOTO: Unsplash/Edu Lauton

Horoskops trešdienai, 28. jūlijam.

AUNS

Izmanto savus sakarus un senas pazīšanās - var rasties jaunas, peļņu nesošas izdevības. Darbā ies diezgan nemierīgi, neiesaisties strīdos un attiecību skaidrošanā, ja nevari neko ietekmēt.

VĒRSIS

Enerģijas netrūks, tāpēc ieplāno nozīmīgus darbus un sakārto lietas, kas tev svarīgas. Var nākties šo un to pārdomāt sirdslietu jomā. Vakarā atrodi laiku, lai par to parunātu.

DVĪŅI

Esi pacietīgs, jo, iespējams, būs jāiegulda daudz, lai sasniegtu vēlamo rezultātu. Panākumi rokā viegli nedosies. Izcelties uz pārējo fona vari ar oriģinālām idejām.

VĒZIS

Diena, kad jādomā par profesionālo izaugsmi. Centies pakāpties pa karjeras kāpnēm, nekautrējies izvirzīt savu kandidatūru augstākam amatam. Velti spēkus, lai nopelnītu vairāk – enerģiska darbošanās dos rezultātus.

LAUVA

Piemērots laiks lietišķām sarunām, taču ar līgumu slēgšanu pagaidām nesteidzies. Īpaši uzmanīgam jābūt, ja darīšana ar lielām summām. Darījumos riskēt nevajag.

JAUNAVA

Darbs prasīs spēkus un pūliņus, un tu kā jau krietns darbarūķis vēlēsieties pēc iespējas labāk paveikt to, ko sen jau biji iecerējis. Dari, kas jādara, un izvairies no strīdiem.

SVARI

Būsi notikumu epicentrā. Tikšanās, sarunas un jaunas pazīšanās – gan klātienē, gan attālināti. Iekšējās sajūtas var būt mazliet pesimistiskas, tāpēc pievakarē dari to, kas ļauj relaksēties.

SKORPIONS

Iespējas izcelties profesionālajā jomā. Ar mērķtiecīgu darbošanos virzīsies pa karjeras kāpnēm, pastāv arī iespējas saņemt jaunu, interesantu piedāvājumu.

STRĒLNIEKS

Naudas lietās esi uzmanīgs, peļņa un zaudējumi iet cieši līdzās. Nedrīkst riskēt un iesaistīties līdz galam nepārdomātos pasākumos. Diena būs spraiga, tāpēc vakarā vajadzētu mazliet izklaidēties.

MEŽĀZIS

Auglīgas darījumu sarunas un vienošanās. No seniem kompanjoniem iespējams interesants piedāvājums. Rūpīgi seko līdzi ienākumiem, naudas plūsma var mazliet bremzēties.

ŪDENSVĪRS

Piemērots laiks, lai nāktu klajā ar idejām, kas ļauj pavairot ienākumus. Rīko prezentāciju, meklē atbalstītājus vai sponsorus. Izmanto visas iespējas, ko piedāvā jaunākās tehnoloģijas.

ZIVIS

Ja esošajā darbā kaut kas nav pa prātam, tad jālūkojas pēc cita varianta. Laba diena, lai runātu par algas pielikumu vai atrastu labākas peļņas iespējas.

Uz augšu
Back