Otrdien uz Latvijas ceļiem 29 cilvēki cietuši un viens gājis bojā

Ilustratīvs foto FOTO: Photographee.eu/Shutterstock

Otrdien Latvijā ceļu satiksmes negadījumos dzīvību zaudējis viens cilvēks, bet 29 personas guvušas traumas.

Otrdien Latvijā kopumā reģistrēti 129 ceļu satiksmes negadījumi, no kuriem 21 gadījumā bijuši arī cietušie.

Visvairāk jeb 20 cietušie reģistrēti kopumā 14 vakar Rīgā notikušās avārijās. Seši no šiem cilvēkiem bijuši velosipēdisti, bet viens - gājējs.

Kurzemē vakar avārijās cietuši pieci cilvēki, viens no kuriem bija riteņbraucējs. Savukārt viena persona gājusi bojā.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova, vakar ap plkst.19 Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Kuldīgas novada Vārmes pagastā ir noticis ceļu satiksmes negadījums.

Kā stāstīja Šeršņova, noskaidrots, ka vīrietis, vadot automašīnu "Volkswagen Passat", kurai nav veikta valsts tehniskā apskate, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. Notikuma vietā konstatēts, ka vīrietis atradies 1,27 promiļu reibumā un bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām.

Vīrietis tika nogādāts medicīnas iestādē. Ap plkst.23 Valsts policijā tika saņemta informācija no medicīnas iestādes, ka vīrietis nomira. Valsts policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess, piebilda Šeršņova.

Latgalē aizvadītajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši divi cilvēki, bet Vidzemē un Zemgalē - pa vienam cilvēkam.

Tāpat aizvadītajā diennaktī noformēti 409 administratīvā pārkāpuma protokoli ceļu satiksmes noteikumu jomā. Par sēšanos pie stūres alkohola reibumā vakar sodīti četri cilvēki, bet divas personas apturētas par braukšanu narkotisko vielu iespaidā. Pieci šoferi sodīti par agresīvu braukšanu, bet 186 autovadītāji saņēmuši sodu par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu.

Uz augšu
Back