Jūrmalā atklāta marihuānas audzētava

Marihuānas audzētava Jūrmalā FOTO: Valsts policija

Valsts policija (VP) atklājusi profesionālu un ar datoriem aprīkotu marihuānas audzētavu, kurā atsavināti apmēram 11 kilogrami nežāvetas marihuānas, ziņo VP. 

Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes amatpersonas bija saņēmušas informāciju, ka Jūrmalā tiek audzēta marihuāna. Pārbaudot saņemto informāciju, policisti konstatēja, ka rūpnieciskām vajadzībām izmantotā teritorijā atrodas angārs, zem kura ierīkota marihuānas audzētava un tajā nevarēja iekļūt nepiederošas personas.

FOTO: Valsts policija

Marihuānas audzētava bija aprīkota ar kvalitatīvām iekārtām un datorizētu apsildes un laistīšanas vadības sistēmu.

Tāpat policisti konstatējuši, ka marihuānas audzētāji bija iegādājušies dīzeļģeneratoru elektrības ražošanai, lai nebūtu redzams liels elektrības patēriņš.

11

Sankcionētas kratīšanas laikā policisti kopumā konfiscēja 71 augu jeb vairāk nekā 11 kilogramus nežāvētas marihuānas.

FOTO: Valsts policija

28.jūlijā policisti par narkotisko un psihotropo vielu saturošu augu neatļautu sēšanu un audzēšanu lielās platībās aizturēja 1992. un 1994.gadā dzimušus vīriešus, kuri iepriekš nebija nonākuši policijas redzeslokā.

Policijā sākts kriminālprocess par narkotisku vielu saturošu augu neatļautu sēšanu un audzēšanu lielās platībās. Likumā par šādu noziegumu ir paredzēta brīvības atņemšana līdz pieciem gadiem, piespiedu darbs vai naudas sods.

Uz augšu
Back