Jonass Ķegumā MXGP posmā lūko turpināt sezonas veiksmīgo nogriezni

Pauls Jonass 2020.gada pasaules motokrosa čempionāta otrajā posmā Nīderlandē FOTO: Juan Pablo Acevedo

Šodien Ķegumā norisināsies pasaules čempionāta motokrosā septītā posma - Latvijas "Grand Prix" - sacensības, prestižākajā MXGP klasē par goda pjedestālu cīnoties "Gas Gas" komandu pārstāvošajam latvietim Paulam Jonasam.

Sacensību diena sāksies plkst.9.15 ar brīvajiem un laika treniņiem MX2 klasē, stundu vēlāk šo pašu fāzi uzsākot MXGP motosportistiem. Laika treniņos tiks dalītas starta vietas pēcpusdienā gaidāmajās sacīkstēs.

MXGP klasē finālbraucieni norisināsies plkst.13.05 un un plkst.16, bet MX2 klasē - plkst.12.05 un plkst.15.

Pieteikumā svētdienas mačiem no Latvijas motosportistiem ir tikai Jonass, kurš spēkos MXGP klasē.

Fotogalerija: Latvijas "Grand Prix" pirmās dienas sacensības, kurās sacentās Eiropas čempionāta dalībnieki

Jonasam sezonas pirmajos posmos kritieni un tiem sekojošās tehniskās ķibeles liedza cīnīties par vietām uz goda pjedestāla, bet iepriekšējā etapā - Flandrijas "Grand Prix" - viņš braucienos bija sestais un otrais, kas summā deva trešo pozīciju.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā līderis ar 226 punktiem joprojām ir slovēnis Tims Gajsers. 221 punkts ir francūzim Romēnam Fevram, 217 - itālim Antonio Kairoli un 212 punkti - spānim Horhem Prado. Jonass iekrājis 159 punktus, kas dod astoto vietu.

Pērn par MXGP čempionu trešo reizi tika kronēts Slovēnijas motosportists Tims Gajsers, bet Jonass, kurš vasarā guva smagu traumu, ierindojās 31.vietā.

Šosezon MXGP klasē paredzēti 18 posmi. Sezonas noslēgums plānots 5.decembrī Indonēzijā.

"Zelta Zirga" mototrase pasaules čempionātu uzņem 12.reizi.

Uz augšu
Back