C, 18.08.2022.

VID atklāj dateļu pastas kravā paslēptu ūdenspīpju tabaku

TVNET/LETA
VID atklāj dateļu pastas kravā paslēptu ūdenspīpju tabaku
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kuģa konteineru kontroli, novērsušas 8840 kilogramu ūdenspīpju tabakas kontrabandu, kas bija paslēpta kravā ar dateļu pastu, pavēstīja VID pārstāvji.

Dienestā informēja, ka Rīgas brīvostas muitas kontroles punkta amatpersonas veica kontroles pasākumus konteineram ar dateļu pastu. Kontrolē piedalījās arī muitas kinologi, un darba suns uzrādīja iespējamo tabakas izstrādājumu klātbūtni kravā.

Foto: VID

Pēc VID minētā, muitnieki izņēma preču paraugus un nosūtīja tos padziļinātai pārbaudei Muitas laboratorijā. Testēšanas rezultāti apstiprināja aizdomas par nedeklarētu tabakas izstrādājumu ievešanas mēģinājumu.

Veicot kravas fizisko kontroli, muitas amatpersonas konstatēja, ka trešdaļā iepakojumu atrodas deklarētā prece - dateļu pasta, bet pārējos iepakojumos ir paslēpta ūdenspīpju tabaka. Kopumā izņemti aptuveni 8840 kilogrami kontrabandas ūdenspīpju tabakas.

Muitas kontroles laikā konstatētas noziedzīga nodarījuma pazīmes, lietas materiāli tiks nodoti VID Nodokļu un muitas policijas pārvaldei lēmumu pieņemšanai par kriminālprocesa sākšanu.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu