Sestdienas horoskops: Laiks dzīves baudīšanai!

FOTO: unsplash.com

Horoskops sestdienai, 28. augustam. 

AUNS

Privātajā dzīvē pārsvarā pozitīvas emocijas, tomēr dziļi sirds stūrītī tu vēlēsies zināmu lietu kārtību. Svarīgāk nekā citkārt būs tas, lai mīļotais cilvēks respektē tavas vēlmes.

VĒRSIS

Šodien ar iedvesmu saimniekosi mājās, veiksi dažādus pārkārtojumus un vēlēsies iedibināt savu kārtību. Brīvajiem ļaudīm dzīve var uzdāvāt aizraujošu iepazīšanos un simpātijas.

DVĪŅI

Laiks dzīves baudīšanai. Aizbrauc ar mīļoto cilvēku, pavērot saulrietu pie jūras, ja laika apstākļi ļauj. Vai pasūti izmeklētas vakariņas restorānā. Daudz pozitīvu emociju.

VĒZIS

Iespējams, kādam no savējiem nepieciešams padoms vai atbalsts vai jāapciemo tālāki radi. Jābūt uzmanīgam ar naudu, neplāno dārgus pirkumus un pārāk nelutini savus mīļos.

LAUVA

Klausies sirdsbalsī un intuīcijā, tās palīdzēs atrast atbildes uz svarīgiem jautājumiem. Laba diena izbraucienam pa Latvijas ievērojamākām vietām – pavērsies plašāks pasaules skatījums.

JAUNAVA

Svarīgākais – ģimene. Būs daudz pienākumu mājās, kādā brīdī varbūt jutīsi pagurumu. Vēlams atrast kādu brītiņu tikai sev un darīt to, kas palīdz relaksēties.

SVARI

Mājas saimniecībā daudz darāmā. Vari sākt pārkārtot mājokli, uzlabot interjeru. Pēc labi paveikta darba aicini ciemos draugus – ballīte izdosies lieliski.

SKORPIONS

Privātajā dzīvē kaut kas varbūt nenotiks pēc tava prāta, bet padomā kā izdaiļot ikdienu ar aizraujošu pasākumu. Varbūt ar jautru izbraucienu, varbūt ar vakaru romantiskā viesu namiņā.

STRĒLNIEKS

Labs laiks izklaidēm, kas iedvesmo - mākslas un kultūras apmeklējumiem, kā arī saviesīgai pasēdēšanai ar intelektuālām sarunām. Jauka un sirsnīga diena.

MEŽĀZIS

Iespējams kāds satraukums mīlas jomā, savukārt brīvajiem ļaudīm negaidītas iepazīšanās iespējas. Kaislības urdīs un būs diezgan grūti visu salikt pa plauktiņiem.

ŪDENSVĪRS

Mīlestība sniegs garīgo piepildījumu un pozitīvu skatu uz dzīvi. Tomēr izvairies no vētrainas attiecību skaidrošanas, un nejauc mīlu ar naudas lietām.

ZIVIS

Pavadi dienu kopā ar radiem un draugiem. Vari doties garākā pārgājienā pa dabas takām, vai ņemt groziņu un braukt sēņot. Jebkurā gadījumā – diena jautra un izdevusies.

Uz augšu
Back