Kārtējā avārija bēdīgi slavenajā Kantora ielā, kur cieš nevainīgi auto

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Piektdien trīs auto sadursme notika bēdīgi slavenajā Kantora ielā, krustojumā ar Upesgrīvas ielu, pie pašas Rīgas robežas. 

Notikuma vietā TV3 raidījums Degpunktā sastapa vienu no autobraucējiem, kura ikdienas gaitas pārtrauca avārija. Tas bija BMW automobiļa vadītājs, kurš vienkārši pagadījās neīstajā laikā, neīstajā vietā. Viņa vārdiem sakot, negadījums notika tīri pieredzes trūkuma dēļ, jo Škoda vadītājam ir tā dēvētās baltās tiesības. Viņš sāka krustojumā kustību, lai izgrieztos uz galvenā ceļa, taču nenovērtēja attālumu līdz automobilim Audi, kas brauca pa Kantora ielu un notika sadursme.

Tās rezultātā Audi automobilis, tika uzgrūsts automašīnai BMW, kas tobrīd stāvēja pie krustojuma. BMW vadītājs uzskata, ka viņa auto būtībā izglāba Audi, jo pretējā gadījumā tas būtu ielidojis ceļmalas zaļajā zonā.

FOTO: Ekrānuzņēmums no Degpunktā sižeta

Notikuma vietā Degpunktā komandai neizdevās sastapties ne ar automašīnas Škoda, ne Audi vadītāju. Avārijas vietā sastaptie vīrieši, kas grozījās pie sasistajiem braucamrīkiem, noliedza, ka būtu saistīti ar sadursmi.

Notikuma vietā strādājošais Ceļu policijas darbinieks tikmēr paskaidroja, ka šajā gadījumā viss ir saprotams. Vainīgais autobraucējs ir uzrakstījis paskaidrojumu no sava skatpunkta un pārējie šoferi no sava. Lēmums, ka Škoda autovadītājs nepalaida pa galveno ceļu braucošo, tika pieņemts uz vietas.

Par pārkāpumu šoferim var uzlikt līdz 70 eiro naudas sodu. Savukārt par pārējiem vadītājiem nodarīto skādi parūpēsies avārijas izraisītāja obligātās civiltiesiskās atbildības apdrošinātāji. Viņiem šis neveiksmīgais manevrs, domājams, izmaksās vairākus tūkstošus eiro.

Uz augšu
Back