Raimo tiek ievēlēts par "Boikota partijas" valdes priekšsēdētāju

Roberts Raimo FOTO: Lita Krone / LETA

Par jaunizveidotās "Boikota partijas" valdes priekšsēdētāju svētdien ievēlēts bijušais distanču slēpotājs, olimpisko spēļu dalībnieks un likvidējamā nodibinājuma "Tautas varas fronte" valdes loceklis Roberts Raimo, bet par partijas domes priekšsēdētāju ievēlēts bijušais partijas "Saskaņa" un Latvijas Sociāldemokrātiskās partijas (SDP) biedrs Armands Strazds.

Tāpat par partijas valdes locekļiem tika ievelēti Kaspars Zandbergs, Salvijs Bilinskis, Imants Kalniņš, Gatis Skrabe, Ainārs Juberts un Ainārs Kozickis.

Jau vēstīts, ka partijas dibinātāji vēlas apvienot savās rindās vairāk nekā 20 000 Latvijas pilsoņu.

"Boikota partija" realizēšot politisko cīņu, "dodot priekšroku nevardarbīgās cīņas metodēm". Pēc Raimo paustā, partijas galvenā atšķirība ir tajā, ka tā sakņojas "plašā tautas boikota kustībā, kura savu spēku nodemonstrēja pēdējās vēlēšanās, kad nebalsoja 66% balsstiesīgo".

Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka Raimo pēdējo gadu laikā regulāri piedalījies protesta pasākumos pret Covid-19 ierobežojumiem. Valsts drošības dienests (VDD) atzinis, ka "Tautas varas frontes" pārstāvji pērn bija vieni no aktīvākajiem musinātājiem uz Covid-19 pandēmijas pārvarēšanai noteikto ierobežojumu pārkāpšanu un sabiedrības veselības un līdzcilvēku apdraudēšanu. Tādēļ VDD vērsās ar informāciju Ģenerālprokuratūrā, lai sāktu procedūru organizācijas darbības izbeigšanai.

Saskaņā ar Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas lēmumu Raimo pārstāvētajai "Tautas varas frontei" sākts likvidācijas process.

21

"Tautas varas frontes" vadītājs Valentīns Jeremejevs pērn decembra sākumā kopā ar Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas feldšeri Marinu Kornatovsku tika aizturēts lietā par viltus ziņu izplatīšanu saistībā ar Covid-19.

Aģentūras LETA arhīvs liecina, ka Raimo 2018.gadā no Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) saraksta startēja 13.Saeimas vēlēšanās. Savukārt Jeremejevs savulaik pat bija ZZS ietilpstošās Latvijas Zaļās partijas (LZP) Rīgas nodaļas vadītājs, taču 2018.gadā partiju pameta.

Savukārt Stazds savulaik vairākkārt izslēgts no partijas "Saskaņa" un apvienības "Saskaņas centrs". Šobrīd viņš ir piecu dažādu nodibinājumu un biedrību amatpersona, liecina "firmas.lv" informācija.

Uz augšu
Back