C, 18.08.2022.

Sulainis: Princese Diāna un Saseksas hercogiene nesadzīvotu. Būtu karš!

Egoiste
Sulainis: Princese Diāna un Saseksas hercogiene nesadzīvotu. Būtu karš!
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments
Foto: SIPA/Scanpix

Princeses Diānas bijušais sulainis atklāj, kāpēc princis Harijs izvēlējies tieši Meganu. Viņš uzskata, ka Saseksas hercogiene ir ļoti līdzīga "tautas princesei", vēsta portāls "Postimees".

Iespējamos iemeslus prinča Harija laulībām ar aktrisi atklāja bijušais princeses Diānas sulainis Pols Berels. Vīrietis, kurš Elizabetes II jaunākā mazdēla mātei kalpoja vairāk nekā desmit gadus, atzīst, ka Harija izredzētajai ir daudz līdzību ar nu jau mirušo "tautas princesi".

"Harijs apprecējās ar Meganu, jo viņa līdzinās Diānai. Abas sievietes spēj aizstāvēt savus uzskatus, un viņas noteikti nevar nosaukt par vājām sievietēm," stāsta sulainis.

Tajā pašā laikā viņš pauda šaubas, vai gadījumā, ja princese Diāna būtu varējusi iepazīt sava dēla sievu, viņām saskanētu.

"Es domāju, ka viņas konfliktētu. Es varu iedomāties šīs divas spēcīgās, neatkarīgās sievietes ar atšķirīgiem uzskatiem par lietām - tas būtu karš," uzskata Berels.

Viņš arī pastāstīja, ar ko atšķiras šīs divas brīvību mīlošās skaistās dāmas. Pēc viņa domām, Megana jau sākotnēji bija gatava presei un pastiprinātajai uzmanībai, savukārt mirušajai princesei tas bija jāmācās tikai tad, kad viņa apprecējās.

"Es domāju, ka galvenā atšķirība starp abām ir tā, ka Meganai ir spēles plāns, kamēr Diāna bija jauna un naiva," sacīja sulainis.

Princese Diāna no 1981. līdz 1996. gadam bija Lielbritānijas karalienes vecākā dēla, prinča Čārlza  sieva. Viņa traģiski nomira 1997. gadā autoavārijā, kas šokēja visu pasauli. Presē viņu vērtēja pretrunīgi, taču viņa bija īsta cilvēku mīlule, kamēr Megana bieži tiek kritizēta, jo īpaši pēc viņas lēmuma kopā ar vīru atkāpties no karaliskajiem tituliem, apvainojot karalisko ģimeni rasismā.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu