T, 27.09.2023.

Aptaujā noskaidros pasažieru pārvietošanās paradumus Covid-19 laikā

LETA
Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1
Foto: TVNET

No pirmdienas, 13.septembra, SIA "Rīgas mikroautobusu satiksme" un SIA "Latvijas sabiedriskais autobuss" veiks pasažieru aptauju, lai noskaidrotu, kā klienti vērtē sniegto pakalpojumu kvalitāti, kā un vai ir mainījušies pārvietošanās paradumi ar sabiedrisko transportu Covid-19 noteikto ierobežojumu dēļ ekspresbusu un autobusu maršrutos, pavēstīja uzņēmumu pārstāvji.

"Rīgas mikroautobusu satiksmes" pasažieriem būs iespēja izteikt viedokli par maršrutiem, reisiem, sabiedriskā transporta izmantošanas regularitāti, kādus norēķina veidus izmanto, vai un kā pārvietošanās paradumus ir ietekmējis Covid-19 pandēmijas laikā noteiktie ierobežojumi, kā arī par pakalpojuma un ekspresbusu kvalitāti.

Savukārt "Latvijas sabiedriskais autobuss" aptauju veiks Alūksnes, Balvu, Jelgavas, Kuldīgas un Saldus novadā, kā arī Pierīgas - Ādažu, Baložu, Mārupes un Jaunmārupes novadā.

"Rīgas mikroautobusu satiksmes" aptaujas anketu varēs aizpildīt elektroniski - internetā, apmeklējot mājas lapu "www.bbus.lv" un izvēloties sadaļu "Rīga/jaunumi", būs pieejama anketa. Šobrīd 13 Rīgas pilsētas maršrutos darba dienās kursē 97 ekspresbusi.

Savukārt "Latvijas sabiedriskā autobusa" klienti varēs aptaujā varēs piedalīties gan elektroniski - internetā, apmeklējot mājas lapu "www.bbus.lv" un izvēloties attiecīgo sadaļu, piemēram, "Pierīga/jaunumi", kur būs pieejama anketa, gan pašvaldību mājas lapās, gan domes klientu apkalpošanas centros un bibliotēkās.

Aptaujas norisināsies no 13.septembra līdz 1.oktobrim.

No šī gada 1.augusta vairākos "Latvijas sabiedriskā autobusa" apkalpotajos maršrutos sāka kursēt 31 lielas ietilpības "VDL Futura" autobuss, 21 mazas ietilpības "VDL Mideuro" uz "Mercedes Benz Sprinter" bāzes būvēts mikroautobuss. Rīgas kreisā krasta, Kuldīgas-Saldus vietējās nozīmes maršrutos kursē deviņi "K-Bus E-Solar City" elektroautobusi un 11 vidējas ietilpības "K-Bus Tourist 716" autobusi.

Kompānijas "Rīgas mikroautobusu satiksme" un "Latvijas sabiedriskais autobuss" ietilpst "B-Bus" grupā, kuras patiesais labuma guvējs ir Vitālijs Komars.

"Rīgas mikroautobusu satiksme" reģistrēta 2012.gadā, un tās pamatkapitāls ir miljons eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. 2020.gadā kompānijas apgrozījums samazinājās līdz 4,776 miljoniem eiro, bet zaudējumi sasniedza 1,87 miljonus eiro.

"Latvijas sabiedriskais autobuss", kas līdz šā gada jūnijam darbojās ar nosaukumu "Sabiedriskais autobuss", pērn strādāja ar 1,939 miljonu eiro apgrozījumu un 18 647 eiro peļņu. Kompānija reģistrēta 1996.gadā, un tās pamatkapitāls ir 445 797 eiro. Uzņēmums pieder SIA "B-Bus", kas savukārt pieder Īrijā reģistrētam uzņēmumam "PTC Consulting".

Facebook LinkedIn Draugiem X
Comments 1

Tēmas

Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais