Foto ⟩ Piesaistot vienību "Omega", apturēta narkotirgoņu grupa; izņemtas BMW automašīnas un skaidra nauda

FOTO: Valsts policija

Valsts policija (VP) Rīgā pie kādas narkotirgoņu grupas atradusi aptuveni 60 000 eiro vērtus apreibinošo vielu krājumus un skaidru naudu 24 500 eiro apmērā, informēja VP.

VP bija saņemta informācija par kādu personu grupu, kura, iespējams, nodarbojas ar narkotisko vielu nelikumīgu apriti. Veicot operatīvos izmeklēšanas pasākumus, likumsargi sadarbībā ar pretterorisma vienību "Omega" un Ceļu policijas bataljonu 7.septembrī veica vairākas aizturēšanas Latgales priekšpilsētā un Ziepniekkalna mikrorajonā.

Kriminālprocesā tika veiktas vairākas kratīšanas, kuru laikā likumsargi atrada trīs kilogramus marihuānas, aptuveni 380 gramus kokaīna, kā arī skaidru naudu 24 500 eiro.

Tāpat kriminālprocesā izņemtas divas automašīnas - "BMW X5" un "BMW X6", lai noskaidrotu, vai automašīnu iegāde nav saistīta ar noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu.

Aizturētās personas iepriekš nav nonākušas policijas redzeslokā. Šā gada 9.septembrī vienai no aizturētajām personām tiesa piemēroja drošības līdzekli apcietinājumu.

Par minēto noziegumu var piemērot brīvības atņemšanu no pieciem līdz 15 gadiem, konfiscējot mantu.

Uz augšu
Back