Mūziķis Dons izdod jaunu singlu

Dons FOTO: publicitātes

Populārais latviešu mūziķis Dons saviem klausītājiem piedāvā jaunu, romantisku dziesmu “Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)”. Dziesma radās, mūziķim sadarbojoties ar dziedātāju Aminatu un producentu DJ Rudd.

"Sanācām kopā, pasēdējām, un pati dziesma radās diezgan ātri. Ar dzejas rindām vēl izlīdzēja Mikus Frišfelds, un tā nu radās "Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)". Mani vienmēr ir aizrāvis kosmoss – varu pavadīt neskaitāmas stundas, veroties tajā ar teleskopu vai vienkārši lūkojoties debesīs. Mani pārņem neaprakstāma apbrīna sajūta – par plašumu, par bezgalīgumu, par zvaigznēm, par iespējām un varbūtībām. Varbūt tieši tāpēc dziesmai arī vijas cauri “Piena ceļš”," par dziesmas rašanos stāsta mūziķis.

"Esmu arī priecīgs par pievienošanos Universal ģimenei, un ceru, ka mūs kopā sagaida idejām bagāts un radošs ceļš," tā Dons komentē savu noslēgto sadarbības līgumu ar pasaulē lielākās ierakstu kompānijas Universal Music Group pārstāvniecību Latvijā, un šis ir pirmais singls, kas tiek izdots Universal Music Group paspārnē.

Dons FOTO: publicitātes

Atgādinām, ka oktobra izskaņā Dons aicina savus fanus uz koncertiem koncertzālē "Palladium". Divu vakaru garumā, 22. un 23. oktobrī Dons klausītājus priecēs ar īpaši izveidotu koncertprogrammu “Ceļojums laikā”, kurā tiks izpildīta ne tikai nupat iznākusī dziesma “Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)”, bet arī dziesmas no albuma “Tūrists” un citas mūziķa populārākās dziesmas.

Biļetes iespējams iegādāties www.ekase.lv un t/c Spice informācijas centrā. Ieeja pasākumā no 12 gadu vecuma. Koncerts ir plānots apmeklētājiem tikai ar derīgiem Covid-19 sertifikātiem, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Video: Dons "Tas rakstīts debesīs (Piena ceļš)":

Uz augšu
Back