Kārlis Sabulis kļuvis par Latvijas motokrosa čempionu MX1 klasē

MXGP of Riga. 2.diena. Kārlis Sabulis FOTO: Jānis Asaris, www.janisasaris.com

“MX Moduls” sportists Kārlis Sabulis svētdien startēja noslēdzošajā Latvijas motokrosa čempionāta posmā Dobelē, kur abu braucienu summā, finišējot otrajā vietā, izcīnīja čempiona titulu MX1 klasē.

“Latvijas čempionāts ir noslēdzies, esmu izcīnījis titulu MX1 klasē, par ko esmu ļoti priecīgs. Lai arī noslēdzošā posma pirmajā un otrajā braucienā finišēju otrajā vietā, ar to pietika. Ne vienmēr vajag uzvarēt, lai izcīnītu titulu. Šoreiz mana stabilitāte atmaksājās.

Šī motokrosa sezona bija raiba. Ar visām likstām, kas mani piemeklēja, priecājos, ka spēju savākties, sakost zobus un uzvarēt.

Paldies komandai, ģimenei un sponsoriem. Prieks beidzot iegūt MX1 titulu mājās, Latvijā! Tagad gatavojos Nāciju motokrosam, kas notiks jau šajā nedēļas nogalē Itālijā,” stāsta Kārlis Sabulis.

Kārlis Sabulis šosezon startēja visos Latvijas motokrosa čempionāta posmos. Pirmajā posmā viņš izcīnīja otro vietu, otrajā posmā – uzvara, trešajā posmā Kārlim otrā vieta, ceturtajā posmā – arī otrā vieta.

Māris Martinsons, “MX Moduls” valdes priekšsēdētājs: “Kārlis šosezon ir labi pastrādājis. Pirms sezonas piedalījās dažādās nometnēs gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām. Varēja redzēt izaugsmi jau pirmajos sacensību posmos. Diemžēl vienā no ADAC sacensībām Kārlis krita un guva traumu. Redzējām, ka sezonas atlikušajos posmos brauc ar rezervi. Šajās noslēdzošajās LČ sacīkstēs jau bija manāms, ka līmenis ir atpakaļ. Tagad saņemties un labi nostartēt arī Nāciju motokrosā!”

Uz augšu
Back