Spuņciemā atrasti 1400 litri nelegālās dīzeļdegvielas

TVNET/LETA
Spuņciemā atrasti 1400 litri nelegālās dīzeļdegvielas
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 3
Foto: Edijs Pālens/LETA

Pagājušajā nedēļā policija vairākās automašīnās un garāžā Spuņciemā atradusi 1400 litrus nelegālās dīzeļdegvielas un alkoholu, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Ceturtdien, 16.septembrī, Tukuma iecirkņa policisti konstatēja, ka Mārupes novada Salas pagasta Spuņciemā kāds vīrietis automašīnā "Renault" uzglabāja vienu 1000 litru tilpuma kannu, kurā atradās 241 litrs dīzeļdegvielas. Savukārt cita vīrieša automašīnas "Mercedes Benz Sprinter" piekabē atradās 1000 litru tilpuma kanna, kurā bija 750 litri dīzeļdegvielas.

Veicot administratīvā pārkāpuma vietas apskati, vienam no vīriešiem piederošā garāžā likumsargi konstatēja vēl 409 litrus dīzeļdegvielas un 42 viena litra pudeles ar, iespējams, nelegālu alkoholu.

Par notikušo policijā sākti trīs administratīvo pārkāpumu procesi par akcīzes preču aprites kārtības pārkāpumiem. Ja pēc ekspertīžu rezultātu saņemšanas apstiprināsies aizdomas par nelegālā alkohola glabāšanu, par to tiks sākts kriminālprocess.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu