Rīgā ar jaunu programmu uzstāsies Boriss Grebenščikovs

Boriss Grebenščikovs FOTO: publicitātes

4. oktobrī ATTA centrā koncertu sniegs viens no Krievijas nozīmīgākajiem rokmūziķiem Boriss Grebenščikovs (Борис Гребенщиков).

Koncertā Grebenščikovs ar grupu spēlēs īpašu programmu - gan zelta hitus, gan intriģējošas jaunas dziesmas. Grebenščikovs gan viens, gan ar grupu muzicē jau vairāk nekā 40 gadus. Vēl samizdata veidā ierakstījis desmitiem albumu, viņš vismaz pusotra desmita izdevis oficiāli pēc tam, kad vārds “roks” pārstāja būt aizliegts.

Grebenščikovs bija pirmais krievs, kurš spēja pielāgot mūsdienu Rietumu mūzikas estētiku dzimtās valodas īpatnībām.

Arī šodien viņš rāda, kā palikt krieviskam, vienlaikus dziedot ne tikai Pēterburgas romances, bet arī Jamaikas regeju, amerikāņu folku un īru balādes.

Borisam Grebenščikovam un viņa kolēģiem Rīga vienmēr bijusi īpaša vieta - tieši ar Latviju viņiem saistās patīkamas tikšanās, atklājumi, negaidītas radošās izpausmes. BG Rīgā uzstājies daudzas reizes.

Biļetes uz koncertu pārdod Ticket Best Europe internetveikalā www.ticketbest.eu.

Ierodoties uz pasākumu, lūgums uzrādīt:

1. Ieejas biļeti.

2. Personu apliecinošu dokumentu.

3. Digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka pasākuma laikā rīkotājs var veikt filmēšanu un fotografēšanu.

4. Pirms biļešu iegādes, lūdzu, pievērsiet uzmanību valstī noteiktajiem noteikumiem pasākuma apmeklēšanai saistībā ar Covid-19 izplatības ierobežošanu. Veicot pirkumu, patērētājs piekrīt ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus pasākuma apmeklējumam.

Uz augšu
Back