Covid-19 slimnieks pārvietojies ar autobusu Ugāle-Usma-Ugāle-Blāzma-Ventspils

"Nordekas" autobuss Rīgas starptautiskajā autoostā. FOTO: Ieva Čīka/LETA

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu, noskaidrojuši, ka ar Covid-19 slimību izraisošo vīrusu inficēta persona 17.septembrī pārvietojusies ar autobusu maršrutā Ugāle-Usma-Ugāle-Blāzma-Ventspils, informēja SPKC.

Inficētā persona 17.septembra plkst.6.16 brauca ar autobusu maršrutā Ugāle-Usma-Ugāle-Blāzma-Ventspils no Usmas uz Ventspili un atpakaļ, bet pēc brauca ar autobusu Ventspils-Rīga plkst.15 no Ventspils līdz Usmai.

Kā informēja SPKC, visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajā autobusa maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi, ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

SPKC atgādina, ka šādos gadījumos ātrāk uzzināt, ka persona bijusi kontaktā ar Covid-19 slimnieku, var palīdzēt lietotne "Apturi Covid". Izmantojot lietotni, varēs savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus.

Uz augšu
Back