Noklausies anša producēto grupas "Blue Jean Serenade" jauno dziesmu

"Blue Jean Serenade" FOTO: Artūrs Strautiņš

Vasarai noslēdzoties, grupa "Blue Jean Serenade" kopā ar producentu Ansi Kolmani nāk klajā ar jaunu dziesmu "Pāris labas dienas".

"Dziesma ir stāsts par to, ka dažreiz mēs satiekam īsto cilvēku neīstajā laikā, un tad mums ir dotas tikai "pāris labas dienas", lai šo mīlestību izdzīvotu. Svarīgi ir novērtēt to, kas ir bijis, un būt pateicīgiem par to. Mācēt dzīvot tālāk, nevis gremdēties tikai nostalģijā. Dažreiz pāris labas dienas ir daudz vairāk nekā visa dzīve vidēji laba," skaidro grupas solists Jānis Niedra.

Noklausies! 

Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir Jānis Niedra, bet noformējuma autore ir Janta Jasjukeviča. Dziesmas rakstīšana sākusies jau 2020. gada vasarā grupas radošajā nometnē Smiltenē, bet tālākā attīstība bija sadarbība starp solistu Jāni, dziedātāju un taustiņinstrumentālisti Annu Niedru un dziesmas producentu Ansi Kolmani, plašāk pazīstamu kā ansi.

Par dziesmas tapšanu stāsta Ansis Kolmanis: “Ar Jāni iepazināmies kādā sarunu festivāla “Lampa” diskusijā un, šķiet, turpat arī nospriedām, ka abiem būtu interesanti paskatīties, kas notiks, ja mēs kaut ko sastrādāsim kolektīvi. Viss notika lēni un gausi, kas man nav netipiski. Liels prieks, ka arī grupa bija ar mieru pagaidīt, kamēr saprotu savu vietu un lomu šīs dziesmas veidošanā, kam ļoti palīdzēja komentāri no Jāņa & Co.”

Dziesma “Pāris labas dienas” no 22. septembra atrodama visās mūzikas straumēšanas platformās.

Uz augšu
Back