Rīgā pavasara sākumā uzstāsies britu duets "Oh Wonder"

"Oh Wonder" FOTO: publicitātes

2022. gada 8. martā Rīgā uzstāsies britu duets "Oh Wonder", kas sniegs koncertu “Hanzas peronā”. Turnejas ietvaros grupa prezentēs nupat izsludināto studijas albumu “22 Break”, kura izdošana ir paredzēta šī gada 8.oktobrī.

Video: "Oh Wonder" jaunākais singls "22 Break":

Sākotnēji 2020. gadā plānoto koncertturneju "No One Else Can Wear Your Crown" pandēmijas dēļ nācās pārcelt jau divreiz, tomēr biļešu īpašnieki var uzgavilēt, jo, neskatoties uz visiem ierobežojumiem, "Oh Wonder" koncertu ir izdevies saglabāt. No Rīgas grupa dosies uz Viļņu, kur koncerts notiks 9. martā. Aģentūras "8 Days A Week" rīkotie koncerti Latvijā un Lietuvā būs daļa no "Oh Wonder" pasaules turnejas, kuras ietvaros ir paredzēti vairāk nekā 50 koncertu. Grupa ir noilgojusies pēc koncertdzīves, un, pavasarim sākoties, trīs mēnešu garumā prezentēs savu jaunāko albumu "22 Break", kas iznāks 8. oktobrī.

Visas uz šo koncertu iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas, un tās nav nepieciešams mainīt. Pamatotas nepieciešamības gadījumā aģentūra "8 Days A Week" piedāvā bez maksas apmainīt tās pret kuponiem, kuru vērtība ir vienāda vai lielāka par summu, kas ir samaksāta par biļetēm. Izmantojot šos kuponus, ir iespēja iegūt jebkura cita aģentūras rīkotā koncerta biļeti, un tie ir derīgi arī koncertiem, kas notiek Lietuvā. Entonijs Vests un Žozefīne Vandera Gučta muzicē kopā kopš 2014. gada. Ilgāku laiku pāris turēja savas attiecības noslēpumā.

Pagājušajā gadā, iznākot filmai "No One Else Can Wear Your Crown", viņu dzīve izskatījās tik burvīga: pāris tika pie suņa, sapņu mājas ar ierakstu studiju, un gatavojās doties pasaules tūrē ar 120 koncertiem. Bet visu apturēja pandēmija.

Tāpat kā jebkuram no mums, arī šim pārim nācās ieslēgties četrās sienās. Tas bija grūts laiks bez jauniem iespaidiem, iedvesmas un ceļojumiem, un mūzika brīžiem bija vienīgais glābiņš. Līdz šim pieradušiem pie lielām auditorijām un neskaitāmiem ceļojumiem, kuru laikā lielākoties arī tapa "Oh Wonder" dziesmas, pandēmijas pašizolācijas laiks bija īpaši sarežģīts. Duets bija uz šķiršanās robežas. Nespēdami sarunāties par samilzušām problēmām, pāris atklāja viens otram savas bailes un intīmākos pārdzīvojumus ar dziesmu palīdzību. Rezultātā tapa albums “22 Break”, kura titulsingls un video ir nonācis pie klausītājiem 22.septembrī. Albums stāsta par divu cilvēku attiecībām un grūtībām, ar kurām pāris sastapās pandēmijas laikā.

Rakstot jaunā albuma dziesmas, pāris neapzinājās, ka patiesi sarunājas par attiecību krahu un šķiršanos.

“Mēs attapāmies neziņā, kas mēs esam: grupa, pāris vai divi atsevišķi cilvēki? Vai mēs patiešām mīlam viens otru, vai arī mūs saista tikai mūzika?”

izdzīvoto skaidro Žozefīne. Izdzīvojot šo sāpi caur mūziku, viņiem izdevās saglabāt savas attiecības - nesen abi pat mija gredzenus. 

Šāds godīgums un dalīšanās ar intīmāko ir patiess retums, kas tiek starptautiski novērtēts, - “Oh Wonder” kontā ir gandrīz 3 miljoni Spotify klausījumu, 2 miljoni pārdoto albumu kopiju, sadarbība ar Lil Uzi Vert un Nikiju Mināžu. Pat populārākā mūsdienu izpildītāja Billija Eiliša savā dokumentālajā filmā izpildīja dueta skaņdarbu "All We Do".

Uz augšu
Back