Naktī ugunsgrēkā Rīgā viens bojāgājušais

FOTO: EPA/Scanpix

Aizvadītajā naktī ugunsgrēkā Rīgā gājis bojā cilvēks, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) preses pārstāve Agrita Vītola.

Plkst.0.40 ugunsdzēsēji steidzās uz kādas piecstāvu ēkas augšējā stāva dzīvokli, kur dega dīvāns un sadzīves priekšmeti 15 kvadrātmetru platībā. VUGD darbinieki no piedūmotā dzīvokļa iznesa cilvēku, kuram Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķi konstatēja nāvi. Plkst.2.40 ugunsgrēks tika likvidēts. Dzīvoklī, kur notika ugunsnelaime, dūmu detektors nebija uzstādīts.

Ugunsdzēsēji atgādina, ka visos mājokļos - gan dzīvokļos, gan privātmājās - obligāti ir jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, turklāt privātmājas papildus jānodrošina ar ugunsdzēsības aparātu. Dūmu detektors ar skaļu skaņas signālu vēstīs par telpās izveidojušos sadūmojumu, lai varētu laikus doties prom no bīstamās vides un izsaukt ugunsdzēsējus glābējus, zvanot pa tālruni 112.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji steidzās arī uz izsaukumiem, kur dega piededzis ēdiens, neapsaimniekota ēka, atkritumi, saimniecības ēka, divas vieglās automašīnas, elektroinstalācijas vadi dzīvojamā mājā un elektrosadales skapis sabiedriskā ēkā, pastāstīja Vītola.

Uz augšu
Back