VIDEO ⟩ Policija aiztur atriebīgu vīrieti, kurš izrēķinājies ar vienu no Bolt skrejriteņiem

FOTO: Ekrānšāviņš

28.septembrī pulksten 23.15 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki ar pilsētā izvietotajām kamerām ievēroja kādu vīrieti, kurš apzīmēja 13. janvāra ielas tuneli. Tāpat vīrietis uzmācīgi uzrunāja vairākus garāmgājējus, kuri mēģināja ar līkumu paiet garām. Informācija par notiekošo nodota tuvākajai RPP autopatruļai.

Tuneļa apzīmētājs, pamanot kārtības sargu tuvošanos, metās bēgt. Visi likumsargu rīkojumi apstāties tika ignorēti. Jāatzīmē, ka personai neizdevās tālu aizbēgt. Pavisam netālu no tuneļa ieejas viņš tika panākts un aizvests uz policijas operatīvo transportlīdzekli. Savukārt blakus aizturētajam - krūmos - atrasts maiss ar astoņiem krāsu aerosolu flakoniem.

Pārrunu laikā vīrietis kārtības sargus provocēja uz kautiņu, kā arī lamājās. Viņš tika nogādāts uz policijas dežūrdaļas pagaidu aizturēšanas telpu, lai likumsargi spētu nodrošināt pārkāpuma lietvedību.

Saistībā ar notikušo sāktas divas administratīvo pārkāpumu lietas. Viena par sīko huligānismu, otra par tuneļa sienu apķēpāšanu. Pēc visu nepieciešamo dokumentu noformēšanas un aizturētā nomierināšanās pagaidu aizturēšanas telpā viņš varēja doties mājup.

Tomēr pāris stundas vēlāk, nu jau 29.septembrī pulksten 2.19, RPP pilsētas videonovērošanas centra darbinieki pamanīja iepriekš aizturēto vīrieti uz Vanšu tilta. Persona paņēma vienu no koplietošanas Bolt elektroskrejriteņiem, to kādu brīdi pastūma un, tramīgi aplūkojot apkārtni, pēkšņi iemeta Daugavā. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā RPP autopatruļa.

Aptuveni desmit minūtes vēlāk Daugavas otrā krastā vīrietis tika apturēts. Pārrunu laikā vīrietis apgalvoja, ka tās pašas dienas rīta pusē viens no Bolt elektroskrejriteņiem viņam esot uzbraucis un

šādā veidā viņš bija nolēmis atriebties.

Tikmēr policijas dežūrdaļas darbinieki sazinājās ar Bolt pārstāvi, kurš pateicās par vainīgā notveršanu un informēja, ka nākamajā dienā par notikušo arī vērsīsies ar iesniegumu Valsts policijā. Likumpārkāpējs nogādāts līdz tuvākajam Valsts policijas iecirknim.

Uz augšu
Back