Avārijās Rīgā gājuši bojā divi cilvēki

Ceļu policija. FOTO: Edijs Pālens/LETA

Trešdien Latvijā reģistrēti 127 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā divi un cieta 23 cilvēki, informēja Valsts policija.

Trešdien ap plkst.9.30 Rīgā, Spilves ielā, kravas automašīnas "Daf" vadītājs uzbrauca gājējai, kura no gūtajām traumām mira notikuma vietā. Valsts policija skaidro notikušā apstākļus.

Savukārt ap plkst.15.30 Rīgā, Mūkusalas aplī, notika sadursme starp automašīnu "Volvo" un smago automašīnu "Daf". Pēc sadursmes "Volvo" ietriecās metāla margās un bojā gāja automašīnas vadītājs. Valsts policija turpina skaidrot notikušā apstākļus.

Trešdien 17 cietušie reģistrēti avārijās Rīgā un tās apkārtnē, pieci - Kurzemē, bet viens - Zemgalē. No cietušajiem trīs bija gājēji, bet astoņi - velosipēdisti.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija vakar aizturējusi astoņus autovadītājus: pa trim - Zemgalē un Rīgas reģionā, bet pa vienam - Latgalē un Kurzemē. Aizturēti arī divi autovadītāji, kuri bija lietojuši narkotiskās vielas.

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem vakar noformēti 236 protokoli: Rīgas reģionā sodīti 47 autovadītāji, Zemgalē - 76, Vidzemē - 61, Kurzemē - 34, bet Latgalē - 18 autovadītāji. Četri autovadītāji sodīti par agresīvu braukšanu.

Kopumā policija trešdien noformējusi 563 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem.

Uz augšu
Back