Jelgavas slimnīcā slēdz Bērnu nodaļu; bērnus turpinās pieņemt dienas stacionārā

FOTO: LETA

Līdz ar straujo Covid-19 saslimstības pieaugumu valstī un kritisko epidemioloģisko situāciju, no šodienas plkst.18 tiks slēgta Jelgavas pilsētas slimnīcas Bērnu nodaļa, taču mazos pacientus turpinās pieņemt dienas stacionārā, informē Jelgavas pašvaldība.

Pilsētas slimnīcas valdes loceklis Kārlis Smilga uzsvēra, - lai nodrošinātu stacionāro pediatrijas pakalpojumu pieejamību, mazos pacientus slimnīcā turpinās pieņemt dienas stacionārā katru darba dienu no plkst.8 līdz 16, kā arī tiks nodrošināta diennakts neatliekamā medicīniskā palīdzība slimnīcas uzņemšanas nodaļā.

Slēdzot Bērnu nodaļu, Jelgavas slimnīcā papildus tiks izveidotas 20 Covid-19 pacientu aprūpes gultas. Tas nozīmē, ka kopumā Jelgavas slimnīcā būs 60 Covid-19 pacientu gultasvietas.

Smilga skaidroja, ka pašlaik visas 40 pieejamās gultasvietas ir aizpildītas.

No pagājušā gada 6.novembra līdz šā gada 15.jūlijam Jelgavas slimnīcā Bērnu nodaļa jau bija slēgta, tur izvietojot Covid-19 pacientu gultasvietas.

Gadījumos, ja pacientam būs nepieciešama diennakts medicīniskā uzraudzība, pacients tiks novirzīts uz Bērnu klīniskās universitātes slimnīcu.

Pašlaik noteikts, ka šādas izmaiņas slimnīcas darbā būs spēkā līdz 2022.gada 11.janvārim.

Uz augšu
Back