Raum un Marta piedāvā kopīgas "Brokastis"

Raum un Marta FOTO: publicitātes

19. oktobrī Latvijas mūziķis Raum (īstajā vārdā Reinis Straume) un Marta (Marta Grigale) nodod klausītāju vērtējumam kopīgi radītu dziesmu "Brokastis". Dziesma pieejama visās lejupielādes un straumēšanas platformās.

“Tā ir dziesma par satikšanos – kur un kā, tas ir iztirzāts dziesmā, bet galvenā emocija, par kuru gribēju klausītājiem atgādināt, ir tās pozitīvās sajūtas, kas mūs pārņem pašās pirmajās jaunu attiecību stundās un dienās. Labi pavadīts laiks, flirts, un viss vienlaicīgi ir gan vienkāršs un tiešs, gan noslēpumains un nezināms,” par jauno dziesmu stāsta Reinis Straume.

“Rakstot šo dziesmu, apstājos pēc pirmā piedziedājuma un sapratu, ka šeit nepieciešama sievišķīga enerģija un otra stāsta puse. Nesen biju sadraudzējies ar Martu, kad kopā sarakstījām citu dziesmu, un jaunajā dziesmā “Brokastis” prasījās tieši tāds noslēpumains, samtains balss tembrs, kāds ir Martai. Pabeidzām darbu pie dziesmas kopā, un rezultāts nu ir gan klausāms, gan skatāms video.”

Dziesmas mūzikas un teksta autori ir abi mūziķi, savukārt dziesmas producents ir JJ LUSH (Jānis Jačmenkins). Reinis Straume ar ziņu par savu solo mākslinieka karjeras sākumu un sadarbību ar Warner Music Baltics paziņoja šī gada pirmajā pusē, savukārt jaunākā dziesma "Brokastis" ir trešais singls, kas seko iepriekš izdotajām dziesmām "Laimīgāks" un "Jumts brauc".

Raum un Marta FOTO: Roberts Āboliņš

"Kad Reinis parādīja dziesmas demo, jau ar pirmo reizi to klausoties, man bija skaidrs, ka piekritīšu piedalīties – mani uzrunāja gan dziesmas stāsts, gan skanējums. Tomēr vispārsteidzošākais mūsu sadarbībā bija tas, cik viegli viss notika: cik dabiski pie manis "atnāca" dziesmas otrais pantiņš, cik ātri atradām dziesmas vizuālos risinājumus un cik nepiespiesti kļuvām par duetu šī projekta ietvaros," tā Marta par sadarbību un dziesmas ierakstīšanu.

Dziesmas video tapšana, tāpat kā dziesmas radīšana, notika visai organiski – visiem iesaistītajiem ātri nonākot pie vienotas idejas un spontāni atrodot pareizās lokācijas, vienas nakts laikā tika nofilmēts videoklips. Tapšanā piedalījās Roberts Āboltiņš, Elvijs Lācis, Inese Saulāja-Dobele, Līva Drešere un, protams, abi mūziķi.

Noskaties dziesmas video!

Uz augšu
Back