Tirdzniecības centros palielinājies apmeklētāju skaits; cilvēki steidz iepirkt ziemas drēbes

FOTO: Edijs Pālens/LETA

Tirdzniecības centrā "Domina" pirmdien un otrdien pircēju plūsma palielinājusies par 15%, aģentūrai LETA atzina "Domina Shopping" direktore Dina Bunce.

Viņa norādīja, ka pircēju skaita palielinājums ir pilnīgi saprotams. "Cilvēki steidz iegādāties sezonālās rudens un ziemas drēbes sev un bērniem, jo apzinās, ka ilgāku laiku šāda iespēja būs liegta," sacīja Bunce.

Tāpat viņa atzīmēja - lai arī galīgie tirdzniecību ierobežojošie nosacījumi vēl tikai sekos, "Dominai" tiem pielāgoties palīdzēs jau pavasarī uzkrātā pieredze.

"Nenoliedzami, ka tirdzniecības biznesam šis atkal būs ļoti sarežģīts posms, taču esam gatavi līdz 15.novembrim savilkt jauno kolekciju tā arī nepārdotās jostas - strādāsim atbilstoši valdības noteikumiem, lai sekmētu koronavīrusa izplatības samazināšanos Latvijā," teica Bunce.

Vienlaikus viņa informēja, ka vakcīnu pret Covid-19 var saņemt arī "Dominā" - ieeja vakcinācijas punktā no C skvēra puses.

13

Tikmēr tirdzniecības centra "Origo" komercdirektore Evija Majevska sacīja, ka apmeklējums "Origo" otrdien ir nemainīgi augsts un, kā jau tas ir izsenis ierasts, īpašs pieprasījums ir pakalpojumiem un servisiem. "Gaidām valdības rīkojumus par turpmāko darbību un nepieciešamajiem papildu pasākumiem vīrusa ierobežošanai," piebilda Majevska.

Arī portāla TVNET lasītāji ziņo, ka vairākos tirdzniecības centros Rīgā novērots neierasti liels cilvēku pieplūdums.

Kā ziņots, plānots, ka no ceturtdienas, 21.oktobra, uz četrām nedēļām jeb līdz 15.novembrim Latvijā spēkā stāsies īpaši stingri Covid-19 ierobežojumi jeb stingrais "lokdauns". Kā pēc Krīzes vadības padomes sēdes pirmdien informēja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP), šajā laika periodā visi veikali, izņemot pirmās nepieciešamības, nestrādās un būs pieejami tikai paši nepieciešamākie pakalpojumi. Tāpat paredzēts ieviest mājsēdi no plkst.20 līdz plkst.5.

Jaunie, īpaši stingrie drošības pasākumi rīkojumā par ārkārtējo situāciju vēl jāapstiprina valdībā, kuras ārkārtas sēde paredzēta trešdien, 20.oktobrī.

Uz augšu
Back