Iekšlietu iestāžu un pašvaldību policisti saņems piemaksu

Rīgas Austrumu izpilddirekcijas konferenču zālē norisinās Rīgas pašvaldības policijas gada pārskata sanāksme, kurā RPP priekšnieks informē par 2018.gadā paveikto, kā arī šā gada galvenajiem izaicinājumiem. FOTO: Paula Čurkste/LETA

Stingro ierobežojumu laikā Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu, Valsts ieņēmumu dienesta struktūrvienību un pašvaldības policijas darbiniekiem tiks piešķirta piemaksa par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos.

Valdība trešdien nolēma, ka Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu, Nodokļu un muitas policijas pārvaldes un Muitas pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm, kā arī pašvaldības policijas darbiniekiem un Pārtikas un veterinārā dienesta robežkontroles inspektoriem būs piemaksa par darbu paaugstināta riska un slodzes apstākļos saistībā ar Covid-19 uzliesmojumu un tās seku novēršanu.

Piemaksu maksās 75% apmērā no stundas algas likmes.

10

Piemaksas noteikšanas kritērijus un piešķiršanas kārtību valsts iestādēs noteiks attiecīgās nozares ministrs. Piemaksas noteikšanas kritērijus un piešķiršanas kārtību attiecībā uz pašvaldības policijas darbiniekiem noteiks attiecīgās pašvaldības dome.

Ar piemaksām saistītos izdevumus segs no valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem.

Kā ziņots, no ceturtdienas, 21.oktobra, valstī paredzēts ieviest īpaši stingrus Covid-19 ierobežojošos pasākumus jeb "lokdaunu".

Uz augšu
Back