Traģēdija filmēšanas laukumā ⟩ Boldvins šāviena mirklī tēmēja uz kameru

Aleks Boldvins FOTO: AP/Scanpix

22. oktobrī Holivudas zvaigznes Aleka Boldvina filmas uzņemšanas laikā Ņūmeksikas štatā tika sašauti vīrietis un sieviete, kas no ievainojumiem mirusi. Zināmas jaunas detaļas par notikušā gaitu. 

Policija pavēstīja, ka vesterna filmēšanas laikā par rekvizītu izmantots šaujamierocis, no kura tika izšauts. Šāvējs bijis Boldvins.

Boldvinam tika pasniegts rekvizīta šaujamierocis un aktierim paziņots, ka tas nav bijis pielādēts, minēts tiesas dokumentos.

Kinovesterna "Rust" uzņemšanas laikā tika sašauti divi cilvēki - 42 gadus vecā operatore Halina Hačinsa un 48 gadus vecais režisors Džoels Souza.

Hačinsa tika aizvesta ar helikopteru uz Ņūmeksikas Universitātes slimnīcu, taču no gūtajiem ievainojumiem mira. Džo Souza tika aizvests uz citu slimnīcu, kur viņam tiek sniegta ārkārtas medicīniskā aprūpe.

Saskaņā ar liecībām Souza stāvējis aiz Hačinsas brīdī, kad Boldvins izšāvis ieroci.

2

Tiesas dokumentos norādīts, ka Boldvins šaušanas brīdī mērķējis uz kameru. Neilgi pēc šāviņa Hačinsa tuvāk stāvošajiem cilvēkiem ziņojusi par spēcīgām sāpēm vēdera daļā un pēc mirkļa viņa sacījusi, ka nejūt savas kājas. 

Uz augšu
Back