Bordāns: Krīzes vadība ir premjera uzdevums

JKP līderis Jānis Bordāns FOTO: Edijs Pālens/LETA

Par Covid-19 krīzes vadību atbild premjers Krišjānis Kariņš (JV), un šis būs viens no jautājumiem, kuru Jaunā konservatīvā partija (JKP) šodien plāno pārrunāt premjera iniciētajās partiju sarunās, intervijā TV3 uzsvēra JKP līderis Jānis Bordāns.

Bordāns veltīja kritiku premjera partijai "Jaunā vienotība", kas cenšoties darīt pēc iespējas mazāk, saucot to par stabilitāti.

Runājot par Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) izteikto aicinājumu Pavļutam demisionēt, Bordāns vērtēja, ka bez nozares atbalsta ir grūti strādāt, bet atkāpties vai nē, tā paliekot Pavļuta un Kariņa izvēle.

Politiķis klāstīja, ka valdībai svarīgākais uzdevums pašlaik esot nodrošināt lēmumus, lai būtu skaidrs, kā sabiedrība tālāk dzīvos pēc "lokdauna", "lai nepieviltu cilvēkus".

"Mūs neievēlēja, lai mēs karotu viens ar otru," paziņoja Bordāns, piebilstot, ka par izeju no krīzes jādomā komandā visām ministrijām.

Kā ziņots, LĀB ir pieprasījusi veselības ministra Pavļuta demisiju, pārmetot viņam "Veselības ministrijas ilgstoši pieļautās kļūdas krīzes vadībā un plānoto mediķu mobilizācijas izsludināšanu".

Kariņš pēc vēstules tikās ar LĀB un paziņoja, ka saspīlējums starp veselības nozari un veselības ministru ir kritisks. Kariņš neatklāja, prasīs vai neprasīs Pavļuta demisiju, uzsverot, ka plāno sarunu ar koalīcijas partneriem par šo jautājumu.

Uz augšu
Back