Ko dzirkstošu sola zvaigznes? Novembra mēneša horoskops katrai zīmei

Raksta turpinājums
1 / 13
Nākamais
FOTO: shutterstock.com

Novembra tendences divējādas. No vienas puses – kļūst vieglāk un daudziem var rasties tā sajūta, ka smagums no pleciem novēlies. Savukārt mēneša beigās Mēness aptumsums, kas iezīmē spriedzi.

Astroloģijā nav ideālo dienu, nav ideālā astroloģiskā fona – kosmosā allaž gan kādas negantības, gan arī veiksmīgas kombinācijas. Turklāt katram cilvēkam, katram uzņēmumam ir sava astro karte.

Kādam iet galīgi čābiski, kādam super uzrāviens!

Taču ir planētu kombinācijas, kas iezīmē kopējās tendences, un vēsta par to, ko būtu vēlams ņemt vērā.

Labā ziņa ir tāda, ka kopš oktobra tikai divas planētas (no astoņiem iespējamiem debesu spīdekļiem) atrodas nelabvēlīgā (tā dēvētajā retrogrādajā) stāvoklī. Tas nozīmē, ka vairākās jomās kārtot lietas un risināt dažādus jautājumus var būt vieglāk nekā iepriekš. Oktobra otrajā pusē iespējamas sekmīgas darījumu sarunas, ir arī diezgan labs laiks pārkārtojumiem uzņēmējdarbībā. Tikai jāsargās jebkādus lēmumus pieņemt emociju iespaidā.

Un emocijas var uzbangot! Jo 19. novembrī ir Mēness aptumsums, kas astronomiski vienmēr notiek pilnmēnesī, tādējādi dubultojot ietekmi. Mēnestiņš atradīsies Vērša zodiaka zīmē, kas iestājas par taisnu lietu. Jāuzmanās no situācijām, kurās katra puse pastāv uz savu taisnību - pārliecināt kādu diez vai izdosies. 4. decembrī savukārt būs Saules aptumsums un periods starp abiem aptumsumiem daudziem mēdz būt spriedzes pilns. Kādam jāsakārto neatrisināti jautājumi, kādam jāpievēršas attiecību tēmai.

22. novembrī Saule nonāk Strēlnieka zodiaka zīmē, kas draudzīga, tieša un ar plašu pasaules skatījumu.

Šķir lapu un uzzini, kas novembrī gaidāms tavai horoskopa zīmei!

Raksta turpinājums
1 / 13
Nākamais
Uz augšu
Back