Angliski repojošais ventspilnieks March izdod jaunu albumu

Latviešu repa izpildītājs March, īstajā vārdā Martins Šimpermanis FOTO: publicitātes

Latviešu repa izpildītājs March, īstajā vārdā Martins Šimpermanis, laidis klajā savu otro studijas albumu "The Super Extra More Experience", kurā piedalās arī ASV repa grupas "Jurassic 5" dalībnieks "Akil The MC".

Vienlaikus ar albuma iznākšanu Šimpermanis klausītāju vērtējumam nodevis arī ekstraordināru videoklipu dziesmai "I.O.Y.A.", kas ir otrais singls no jaunā albuma.

Noskaties!

March ir viens no retajiem latviešu reperiem, kurš izpilda dziesmas angļu valodā un ir izpelnījies pasaulē zināmu repa izpildītāju ievērību. 2021. gadā amerikāņu reperis Redman vienu no March dziesmām ("The Man”) iekļāva savā miksteipā "Come Get It Playlist”, bet Akil The MC no grupas “Jurassic 5”, novērtējot jaunā repera talantu, piedalījies jaunā albuma dziesmā “Quarantine Rhyme Scheme”.

Būdams vien 19 gadus vecs, March jau ir izdevis četrus albumus, vienu studijas albumu un paspējis iesildīt koncertos starptautiski atzītus māksliniekus - GZA no Wu-Tang Clan (ASV), AK-47 (Krievija), Masta Ace (ASV), Blabbermouf (NL) un Afu-Ra (ASV).

Albumā "The Super Extra More Experience", kurā iekļautas 9 dziesmas un 3 skiti, March aizskar tādas ikvienam tuvas tēmas kā mīlestība, nauda, bailes, dusmas, cieņa.

"Sevišķi apdomāta nenopietnība būtu vislabāk raksturojošie vārdi šim albumam. Ar humoru es neesmu uz jūs, tāpēc to albumā var atrast teju katrā dziesmā. Tajā pašā laikā jāsaka, ka albums ir neapšaubāmi pamācošs. Tiesa, ne ar dzīves gudrībām, jo tādam nolūkam kalpo grāmatas," par savu jauno albumu stāsta Šimpermanis, norādot, ka albuma dziesmās saklausāmas līdz šim Latvijas hiphopa mūzikā nedzirdētas repa manieres.

March albums "The Super Extra More Experience" tapis sadarbībā ar biedrību “401” un pašmāju hiphopa mūzikā labi zināmo producentu Tabli, kurš radījis gan visu dziesmu instrumentālos pavadījumus, gan veicis dziesmu ierakstus, apstrādi un piedalījies vairāku albuma dziesmu konceptu izveidē. Līdzās March albumā dzirdami arī divi viesmākslinieki – viens no tiem ir jau minētais amerikāņu reperis Akil The MC no grupas “Jurassic 5”, bet otra – jaunā un talantīgā pašmāju dziedātāja Krisy.

Noklausies albumu!

asjhkdjh

Uz augšu
Back