Jonass nepiedalīsies MXGP sezonas pēdējos divos posmos

MXGP of Latvia 2021. Otrā diena. Pauls Jonass FOTO: Jānis Asaris, speciāli TVNET

Latvijas motobraucējs Pauls Jonass no "Gas Gas" komandas nepiedalīsies pasaules motokrosa čempionāta pēdējos divos posmos, svētdien paziņoja motosportists.

15.posmā Jonass piedzīvotajā kritienā lauza trīs ribas, kā dēļ nebija iespējams pabeigt iepriekšējā posma pirmo braucienu. Otrajā braucienā viņš nestartēja.

Nedēļu vēlāk, šajā svētdienā, viņš no rīta mēģināja piedalīties 17.posma brīvajos treniņbraucienos, taču sāpes bijušas pārāk lielas, lai piedalītos sacensībās.

"Diemžēl šodien nestartēšu, un arī mana sezona ir beigusies. Joprojām jūtu lielas sāpes ribās un tas ietekmē manu elpošanu braukšanas laikā. Šorīt mēģināju braukt, taču nesekmīgi. Ir nepatīkami šādā veidā noslēgt sezonu, bet dažreiz tā ir daļa no sporta. Tagad koncentrējos tikai nākamajai sezonai," sociālajā vietnē "Instagram" raksta Jonass.

Uzvaru Lombardijas posmā svinēja nīderlandietis Džefrijs Herlingss, tiekot pie 47 punktiem. Otrajā vietā arī ar 47 punktiem ierindojās francūzis Romēns Fevrs, bet labāko trijnieku ar 38 izcīnītiem punktiem noslēdza itālis Antonio Kairoli.

Pirms pēdējā posma pirmo vietu kopvērtējumā ar 661 izcīnītu punktu ieņem Fevrs, par trīs punktiem mazāk ir Herlingsam, bet trešajā vietā ierindojas slovēnis Tims Gajsers. Jonasam 391 punkts dod astoto vietu.

Sezona noslēgsies trešdien šajā pašā trasē, Mantujā.

Uz augšu
Back