Ar debijas albumu sevi piesaka uzlecošā Latvijas popzvaigzne Būū

Būū "Albūūms" FOTO: publicitātes

10. novembrī uzlecošā popzvaignze Būū, īstajā vārdā Ilze Fārte, piesaka sevi ar debijas albumu "Albūūms". Būū debijas albumu veido astoņas dziesmas latviešu valodā, no kurām Būū dziesmas "Siekala tek" un "Sāku no sākuma" jau iekarojušas klausītāju sirdis un radio viļņus.

Albuma vēstnesis ir dziesma “mazais pirkstiņš”, kas stāsta par dziedātājas “cilts” veidošanu: "Katrs cilvēks ap sevi apzināti vai neapzināti veido cilvēku loku - viņi vai nu tevi ceļ un iedvesmo, vai bremzē un velk lejā. Šo dziesmu es uzrakstīju ļoti grūtā brīdī, kad nācās vairākus šādu cilvēkus no dzīves izgriezt, un es todien izdomāju šo "mazā pirkstiņa" konceptu - katram, kuru es izvēlos pielaist sev tuvumā, es it kā lūdzu dot mazo pirkstiņu un solījumu, ka mēs viens otram būsim mūzas. Tā es pamazām veidoju savu cilti."

"Albūūms" ir emociju eksplozija: no bāra letes un regetona līdz pat afirmācijām un gospeļu dziedāšanu savam spoguļatēlam.

"Es šajās dziesmās ieliku pēdējo gadu pārdzīvojumus, galvenokārt to, kā es apzinos sevi šajā pasaulē, pieaugu un kļūstu par sievieti. Man dzīvē ir trūcis spēcīgu sieviešu - iedvesmotāju, tāpēc es "Albūūmā" gribu būt trakā, taču viedā lielā māsa, kuru pati vienmēr esmu gribējusi," tā jaunā dziedātāja.

Visās Būū dziesmās liels muzikāls uzsvars ir uz viņas neparasto balss tembru un individuālo pieeju mūzikas un vārdu rakstīšanai, kā arī saturiski - uz vienlīdzību sabiedrībā un emocionālā intelekta attīstīšanu.

Būū "Albūūms" FOTO: publicitātes

Šajā albumā jūtamas vairāku mūzikas stilu iezīmes un līdzās galvenajam mūzikas producentam Armandam Varslavānam, pati dziedātāja vairākās albuma dziesmās debitē kā mūzikas producente.

Albuma radīšanu atbalstījusi AKKA-LAA.

Noklausies albumu!

Uz augšu
Back