S, 13.08.2022.

"MikroTik" vadītājs apņēmies ziedot 20 miljonus eiro Bērnu slimnīcai

TVNET/LETA
"MikroTik" vadītājs apņēmies ziedot 20 miljonus eiro Bērnu slimnīcai
Facebook LinkedIn Draugiem Twitter
Comments 18
Uzņēmuma "MikroTik" izkārtne.
Uzņēmuma "MikroTik" izkārtne. Foto: Evija Trifanova/LETA

Tehnoloģiju uzņēmuma "MikroTīkls", kas darbojas ar zīmolu "MikroTik", līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Džons Tallijs apņēmies ziedot 20 miljonus eiro Bērnu klīniskas universitātes slimnīcai (BKUS), otrdien žurnālistiem atklāja veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP).

Politiķis skaidroja, ka šī ziedojuma nolūks ir paredzēt veselības aprūpes centra izveidi BKUS, lai slimnīca varētu attīstīt jaunus pakalpojumus roku rokā ar pētniekiem un zinātniekiem. "Līdz ar to BKUS varēs veidoties par organizāciju, kas mācās un māca arī pārējos sistēmas dalībniekus un virza inovācijas," sacīja Pavļuts.

Ministrs pauda, ka BKUS ziedojumu pieņem ar milzīgu atbildību, bet sīkāka informācija par to vēl sekos. Pavļuts arī izteica pateicību Tallijam un viņa sadarbības partneriem.

Savukārt uzņēmumā sīkāku informāciju par ziedojumu aģentūrai LETA nesniedza.

"MikroTīk" īpašnieki arī iepriekš snieguši apjomīgus ziedojumus BKUS,

tomēr tik liels ziedojums līdz šim nav bijis.

Jau vēstīts, ka "MikroTik" koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 358,901 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 24,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt koncerna peļņa palielinājās par 15,1% un sasniedza 82,885 miljonus eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Kompānija "MikroTik" reģistrēta 1996.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2840 eiro. Uzņēmums uz pusēm pieder Arnim Riekstiņam un Tallijam.

Tēmas
Aktuālais šodien
Jaunākās ziņas
Svarīgākais
Uz augšu